https://myvatn.org https://partyhatsforgrownups.com https://atmlive.pl

Wyjazdy wakacyjne – jaki kierunek wybrać w roku 2017?

1552
0
Share:
Wyjazdy wakacyjne – jaki kierunek wybrać w roku 2017?

Tegoroczne wakacje to świetna okazja do tego, aby naprawdę odpocząć i oderwać się od prozy codziennego życia: pracy, domowych obowiązków. Warto zastanowić się, jaki rodzaj wyjazdu okaże się dla nas najlepszy – czy będzie to wyjazd wypoczynkowy, czy może jednak zdecydujemy się na aktywne zwiedzanie? Obie formy zaproponują nam biura podróży!

Wczasy nad brzegiem morza!

Zdecydowana większość klientów biur podróży wybiera możliwość wczasów w jednym miejscu. W ofercie biur podróży też jest ich zdecydowanie najwięcej. Oferty dotyczą wypoczynku w większości kurortów europejskich: we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Chorwacji, Grecji.

Pobyt taki obejmuje: zakwaterowanie, ubezpieczenie turystyczne, przejazdy do miejsca docelowego i powrót, opiekę rezydenta lub pilota, wyżywienie w wybranej opcji, możliwość korzystania z wszelkich hotelowych udogodnień i wiele więcej. Cena wyjazdu nie obejmuje wycieczek fakultatywnych.

Poza europejskimi kierunkami turyści coraz chętniej decydują się również na wyjazdy na tropikalne wyspy, szczególnie teraz, kiedy ten rodzaj wczasów znacząco potaniał. Na szczególną uwagę zasługują takie kierunki jak Dominikana, Seszele, Mauritius – atrakcje turystyczne na Dominikanie to nie tylko krystalicznie czyste morze, ale również możliwość samodzielnego zwiedzania wyspy.

Wycieczki objazdowe – dla aktywnych!

Dla osób aktywnych biura podróży mają do zaoferowania wycieczki objazdowe. Są one zazwyczaj tematyczne – dotyczą np. zamków we Francji czy zabytków we Włoszech. Każdy z takich wyjazdów ma dokładnie opracowany plan, z którym każda osoba zainteresowana może wcześniej się zapoznać. Podczas wyjazdów turyści śpią każdej nocy w innym miejscu, a nad ich bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany przewodnik i pilot.

Share: