https://atmlive.pl https://pisane-slowem.pl https://partyhatsforgrownups.com

Wybieramy kolor mebli ogrodowych z technorattanu

3492
0
Share:
Wybieramy kolor mebli ogrodowych z technorattanu

Ostatnio lubimy coraz bardziej upiększać nasze ogrody i wszelkie strefy zewnętrzne meblami ogrodowymi z technorattanu. Stanowią one interesujący przykład tego, w jaki sposób rzeczy codziennego użytku stają się niezwykłe, kiedy zestawimy je z pięknem otoczenia i kiedy nadamy im artystyczny wyraz. Kolorystyka mebli technorattanowych zachęca nas do takich kreatywnych aktywności w obrębie przestrzeni codzienności. Codzienność, która staje się nieco mniej codzienna? Tak, taki właśnie efekt osiągniemy, eksperymentując z kolorami mebli technorattanowych.

Strefy rozjaśnienia z meblami ogrodowymi z technorattanu

Jak rozjaśnić ponure wnętrze altanki? Jak wprowadzić odrobinę jasności na zacieniony taras, na którym niemalże przez cały rok brakuje słońca? Zrobimy to dzięki meblom ogrodowym z technorattanu. Wystarczy wybrać te w białym kolorze. Nie dość, że aranżacja wpisze się w modny obecnie trend związany z bielą, to przy tym miejsce stanie się jaśniejsze i pogodniejsze. Jednocześnie też białe meble technorattanowe, odwołujące się do klasycznych wzorców, wprowadzą powiew romantyzmu, taką nutkę retro, subtelny powiew przeszłości. Przywołują one przecież rozświetlone kompozycje impresjonistyczne, które ziszczą się na każdym tarasie czy na werandzie, gdy staną tam eleganckie zestawy technorattanowe w białym kolorze.

Czarno-białe układanki z meblami ogrodowymi z technorattanu

Warto też trochę poeksperymentować z kolorystyką mebli technorattanowych i stworzyć z nich na przykład szachownicowe kompozycje. W tym celu wykorzystamy białe i czarne meble, które pomysłowo zestawione z sobą, wyglądać będą jak abstrakcyjny obraz lub kompozycja w duchu art nouveau. Ten czarno-biały efekt na pewno wzmocnią jeszcze atrakcyjne rekwizyty dekoracyjne w tych samych barwach. Idealnym podkreśleniem takiej aranżacji będą białe kwiaty, na przykład petunie w czarnych koszyczkach technorattanowych.

Share: