https://myvatn.org https://fip.org.pl https://atmlive.pl

W poszukiwaniu idealnych rozwiązań do ogrodu

1247
0
Share:

Jak zmienić zwykły ogród w miejsce, z którego korzystać będziemy z dużą przyjemnością? Jak się okazuje: nie trzeba wiele: poprzez dobór odpowiednich mebli i dodatków możemy zaaranżować przestrzeń, którą pokochają wszyscy domownicy. Jakie rozwiązania wybrać, by cieszyć się ponadczasowym komfortem i wygodą? Oto kilka naszych propozycji!

Wygodne sofy narożne

Sofa narożna wydaje się być idealnym rozwiązaniem do dużych i średnich ogrodów czy tez na obszerne tarasy. Nowoczesne sofy konstruowane są w taki sposób, aby wygodnie mogło na nich usiąść kilka osób. Wśród rekomendowanych wymieniana jest szara kanapa ogrodowa wykonana z technorattanu. Materiał ten znany jest doskonale polskim użytkownikom mebli ogrodowych, warto jednak wspomnieć, że dzisiaj meble technorattanowe oferowane są w odświeżonej odsłonie. Aluminiowe, malowane proszkowo stelaże mebli technorattanowych są gwarancją, że meble na długi czas zachowa swoją formę.

Zabezpieczenie przed słońcem – wybierz funkcjonalny parasol ogrodowy

Upalne, letnie popołudnia warto spędzać w cieniu ogrodowego parasola – to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na relaks w ogrodzie. Szukając idealnego parasola stawiajmy na modele posiadające kilka punktów regulacji – dzięki temu będziemy mogli precyzyjnie określić kąt padania cienia. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają czasze tworzone z innowacyjnych materiałów poliestrowych pokrytych poliuretanem. Takie połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci, promieniowaniem UV, wnikaniem kurzu. Parasole ogrodowe osadzane są na ruchomej stopie, która dodatkowo pozwala na rotowanie konstrukcji wokół ich osi. Czasza parasola posiada również sprężyny naciągowe, których zadaniem jest utrzymywanie tkaniny w odpowiedniej pozycji, również w czasie silnych podmuchów wiatru.

Share: