https://tajmuseum.com/idealny-kask-na-konia/ https://pier-agence.com/derka-polarowa-zadbaj-o-swojego-konia/ https://handbagmonster.com/stylowe-nowoczesne-drzwi/

Test Nifty – nowoczesne badanie prenatalne

524
0
Share:
Test Nifty – nowoczesne badanie prenatalne

Badania prenatalne to jedno z największych osiągnięć medycyny. Badania te dzielą się na inwazyjne i nieinwazyjne. Nową formą nieinwazyjnego badania prenatalnego jest test Nifta Pro. Wykrywa on nieprawidłowości w budowie chromosomów z pewnością wynoszącą 99%. Dzięki temu, że skuteczność testu Nifty jest tak wysoka, lekarze mogą coraz rzadziej zlecać wykonywanie dodatkowych, tym razem inwazyjnych badań diagnostycznych.

Test Nifty wykonuje się od 10. tygodnia ciąży. Aby go wykonać pobierana jest niewielka próbka krwi matki. Ocenia on między innymi ryzyko wystąpienia zespołu Downa i zespołu Patau. Może go wykonać niemal każda przyszła mama, która chce upewnić się, że jej dziecko rozwija się prawidłowo. Gdzie wykonać Nifty Pro? Punktów, w których pobierane są próbki krwi do wykonania testy Nifty jest obecnie naprawdę wiele. Znajdują się one nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski. Dostęp do nich jest więc bardzo łatwy. NFZ nie pokrywa jednak kosztów testu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat testu NIFTY? Sprawdźcie szczegóły –  testnifty.eu

Share: