https://inklouds.pl https://myvatn.org https://pisane-slowem.pl

Spar – sklep spożywczy na miarę potrzeb współczesnego klienta

1254
0
Share:
Spar - sklep spożywczy na miarę potrzeb współczesnego klienta

Okres świąteczny jest porą, która niemal jak żadna inna, przypomina nam o zasadności znalezienia dobrego marketu spożywczego. Same zakupy spożywcze uznawane są za te, bez których zwyczajnie nie będziemy się w stanie obejść, a nikt nie chce za nie przepłacać w porze, w czasie której mamy szereg innych wydatków.

Nic więc dziwnego, że przeżywamy prawdziwe oblężenie sklepów spożywczych, a galerie handlowe notują zyski, jakie trudno potem jest powtórzyć. Sklep spożywczy Spar mieści się w centrum handlowym Lubostroń zlokalizowanym na krakowskim Ruczaju i trudno jest polemizować z osobami przekonanymi o tym, że jego otwarcie było strzałem w dziesiątkę.

Może się wydawać, że w tych okolicach każdy market spożywczy wzbudzałby duże zainteresowanie. Lekceważenie potrzeb lokalnych mieszkańców potrafi mieć jednak poważne skutki. Mamy do czynienia z osobami, które lubią oszczędzać, a jednocześnie cenią sobie jakość, a połączenie tych dwóch postulatów wcale nie jest proste. Na szczęście, Spar to sklep znakomicie radzący sobie z tym wyzwaniem.

Share: