https://magicflvacation.com/co-o-iso-17025-wiedziec-trzeba/ https://bdswebwizard.com/drzwi-dwuskrzydlowe-jak-wybrac-odpowiednie-i-w-jaki-sposob-montowac/ http://kb-direct.pl/dlugie-buty-jezdzieckie-czyli-kupujemy-oficerki/

Sklep spożywczy Spar na Ruczaju

1272
0
Share:
Sklep spożywczy Spar na Ruczaju

Centrum handlowe Lubostroń 15 w Krakowie na Ruczaju już od kilku lat jest otwarte dla klientów i cały czas się rozwija. Nieustanny rozwój oparty na wartościach jest wizytówką tego nietuzinkowego miejsca. Wartości nie są tutaj bynajmniej tylko częścią otoczki reklamowej projektu. Lubostroń 15 dopuszcza do swoich lokali tylko najlepsze firmy, a w sektorze spożywczym postawiono na Spar.

Sklep spożywczy Spar na Ruczaju

Spar to międzynarodowa sieć sklepów, ale nie należy jej mylić z wielkimi korporacjami, które mają wiele sklepów zlokalizowanych w różnych miejscach świata. Spar działa inaczej. Jest to tak naprawdę konglomerat małych firm rodzinnych, które postanowiły połączyć siły i wspólnie walczą o klienta oraz o dobro klienta. Firma nastawiona na dobro klienta? Tak, to możliwe. Spar jest sklepem spożywczym stworzonym przez ludzi dla ludzi, każdą placówką zarządza zazwyczaj mała firma rodzinna lub podobny podmiot, a produkty trafiające na półki sklepowe to produkty regionalne, dzięki czemu na handlu korzysta cała okolica.

Sklep spożywczy Spar na Ruczaju zaprasza.

Share: