https://www.gama-sklep.com.pl/a/298-jaki-kolor-szafek-do-malej-kuchni https://www.gama-sklep.com.pl/a/131-szafa-sypialnia https://www.gama-sklep.com.pl/a/224-maly-pokoj-inspiracje

Projektowanie łazienki jako wyzwanie

404
0
Share:
Projektowanie łazienki jako wyzwanie

Dlaczego tak wiele łazienek sprawia wrażenie miejsc, w których żaden element nie pasuje do pozostałych? Mogłoby się wydawać, że winny jest brak miejsca, wrażenie pewnej niechlujności mamy jednak często również wtedy, gdy wchodzimy do większych pomieszczeń.

Okazuje się, że zazwyczaj winę za taki stan rzeczy ponoszą nie architekci, ale właściciele domów lub mieszkań zapominający, jak skomplikowane potrafi być projektowanie łazienek. Najczęściej popełnianym przez nich błędem jest tendencja do tego, aby nie korzystać z pomocy doświadczonego doradcy i kierować się jedynie własnym uznaniem. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby na łazienkę patrzono globalnie, jako na pomieszczenie, w którym należy zachować spójność poszczególnych elementów. Niestety, bardzo często okazuje się, że nie ma o niej mowy, a osoby zastanawiające się nad tym, jak ma wyglądać łazienka wybierają po prostu to, co im się podoba nie bacząc na to, że wiele takich wyborów prezentuje się co najmniej dziwnie na tle innych mebli i armatury.

Share: