https://andrzejurbanowicz.pl https://partyhatsforgrownups.com https://myvatn.org

Prawo jazdy kategoria B

1096
0
Share:
Prawo jazdy kategoria B

Prawo jazdy kategorii B jest najpopularniejszym kursem wśród młodych kierowców. Każdy na trzy miesiące przed ukończeniem 18 roku życia może się zapisać na kurs prawa jazdy kategorii B. Jest to kategoria, z której korzystamy na co dzień poruszając się naszymi samochodami w ruchu miejskich czy poza miejskim. Tą kategorie posiada najwięcej osób w Polsce. Często jest też wymagana przez pracodawców podczas rekrutacji pracowników. Naszym zdaniem jest to niezwykle istotne, aby jak najszybciej zdobyć te uprawnienia.

Prawo jazdy Kategorii B

Prawo jazdy kat B to najczęściej zdobywane uprawnienie do kierowania w naszym kraju. Uprawnia ono do poruszania się pojazdem samochodowym, którego dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Uprawnia ona również do poruszania się pojazdem, którego masa całkowita nie przekracza 3,5 tony wraz z lekką przyczepką do 750 kg, jaki i ciągnikiem rolniczym oraz pojazdem wolnobieżnym.

Oferta Automobilklub Polski

Automobilklub Polski to polecana i godna naszego zaufania szkoła prawa jazdy w Warszawie. Automobilklub Polski oferuje kursy prawa jazdy kategorii A1, A, B, BE, C, CE, i D jest szkołą z wieloletnią tradycją oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy.

Share: