https://xann.pl/sitemap pledy balkon dekoracje tarasowe

Powiedź „tak” w oryginalny sposób!

1472
0
Share:
Powiedź „tak” w oryginalny sposób!

W Polsce panuje przekonanie, że ślub i wesele powinny być wystawne. W związku z tym tysiące młodych par każdego roku zastanawia się, jak zaskoczyć gości i jak przebić atrakcje, które widzieli na weselach u znajomych. Możliwości są praktycznie nieograniczone – jedynym ograniczeniem może okazać się zasobność portfela. Jednak i tu młode pary znalazły wyjście – są nim kredyty, które umożliwiają zrealizowanie nawet najbardziej bajkowych czy widowiskowych marzeń. Niestety, to oczywiście sprawia, że w nowe życie wchodzą oni z długiem.

Polskie wesela – kicz i przepych!

Zazwyczaj wesele organizowane jest przez przyszłą parę młodą, rodziców. Nierzadko angażowane są także osoby takie jak rodzeństwo, świadkowie. Huczne wesele wymaga bowiem skomplikowanych przygotowań. Jeśli para młoda chce iść o krok dalej może zatrudnić profesjonalnych planerów ślubnych, którzy nie tylko pomogą w organizacji wizji wesela, ale i zorganizują większość istotnych spraw. Oczywiście usługa taka jest płatna! Finalnie koszty takich wesel idą w kwoty dziesiątek tysięcy złotych – to olbrzymie pieniądze.

Na szczęście istnieją ciekawe alternatywy – w tym możliwość zawarcia ślubu na egzotycznych wyspach. Jaki wybór mają przyszli małżonkowie?

Śluby w plenerze, w tropikach…

Wraz ze zmianami w prawie cywilnym w roku 2015 przyszli małżonkowie mogą zdecydować się zarówno na ślub cywilny poza urzędem USC, jak i na ułatwione procedury ślubne poza granicami Polski! Ciekawą opcją są śluby na egzotycznych wyspach jak Dominikana czy Mauritius, o których poczytać można pod adresem romantyczne.com/slub-na-dominikanie. Młode pary najczęściej wybierają zabytkowe pałace, zamki, ale również ogrody botaniczne. Istotną informacją jest to, że ślub cywilny poza USC kosztuje ok 1000 zł (normalnie w USC – 90 zł).

Share: