https://pisane-slowem.pl https://inklouds.pl https://terazubezpieczenia.pl

Płytki do łazienki do zadań specjalnych

1113
0
Share:
Płytki do łazienki do zadań specjalnych

Czy wybierając płytki łazienkowe musimy decydować się na jeden tylko ich rodzaj w całym pomieszczeniu? Okazuje się, że nie ma wcale takiej potrzeby. Architekci wnętrz przypominają, że w łazience znajduje się ściana, która w szczególny sposób zasługuje na zainteresowanie. Mowa tu o ścianie widocznej natychmiast po otwarciu drzwi łazienki. Umieszczenie na niej płytek wybranych z dużą starannością daje fantastyczny „efekt na wejście”

Jeśli odpowiednio dopasujemy płytki do łazienki widoczne na tej ścianie, przyczynimy się do tego, że na jakości zyska całe pomieszczenie. To właśnie tu mamy więc do czynienia choćby z miejscem idealnie nadającym się na pas dekoracyjnych płytek. Nic też nie stoi na przeszkodzie temu, aby płytki, jakie znajdują się na tej ścianie, były inne niż te, z którymi mamy do czynienia w innych częściach łazienki. Jeśli zamiast umywalki na frontowej ścianie znajduje się wanna, możemy postawić na ciekawe wzory, a nawet na mozaikę, która właśnie tak umiejscowiona zaprezentuje wszystkie swoje zalety. Jeśli na froncie obecna jest toaleta, bez trudu możemy „ukryć” ją między płytkami.

Płytki hiszpańskich oraz włoskich producentów

Szukasz wyjątkowych płytek o niepowtarzalnych wzorach? Sprawdź ofertę salonu Mera. Nasza oferta wyróżnia się ponadczasowym wzornictwem oraz najwyższą jakością.

Share: