https://atmlive.pl https://myvatn.org https://pisane-slowem.pl

Plastyka kobiecych okolic intymnych

860
0
Share:

Wiele z nas kobiet zastanawia się jak powinny wyglądać nasze okolice intymne i czy przypadkiem nie odbiegają one od ideału. Nie istnieje ogólnie przyjęty wzorzec na wygląd miejsc intymnych kobiety. Jeżeli kobieta czuje się komfortowo i nie odczuwa żadnych dolegliwości to każdy rodzaj budowy jest zaliczany do normy. Rozmiar i wygląd warg sromowych może wpływać negatywnie na samopoczucie, zdrowie intymne czy jakość życia seksualnego kobiety. 
Plastyka warg sromowych większych oraz mniejszych jest zabiegiem, który wykonuje się w zakresie ginekologii estetycznej. Jest to zabieg chirurgiczny podczas, którego wykonywana jest korekta kształtu warg sromowych większych lub mniejszych. Taki zabieg wykonuje się u pacjentek, które skarżą się na zbyt duże, zdeformowane czy niesymetryczne wargi sromowe.

Jak każdy zabieg chirurgiczny tak też plastyka warg sromowych wymaga od pacjentki szczególnego przygotowania się. Konieczna jest konsultacja z lekarzem ginekologiem, który przeprowadzi wywiad i wykona badania kwalifikujące pacjentkę do zabiegu. Zabieg plastyki warg sromowych wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, jest to nieskomplikowana operacja chirurgiczna trwająca od 60-90 minut. Jest to tak zwany zabieg jednego dnia co oznacza, że nie ma potrzeby hospitalizacji po zabiegu.

Jeśli zastanawiasz się nad plastyką warg sromowych z różnych przyczyn, zapraszamy Cię do Centrum Zdrowia Medfemina we Wrocławiu, tutejsi Lekarze podchodzą profesjonalnie i z troską do każdego pacjenta.

Share: