Sypialnia z szafą https://chuck.com.pl/srebrna-oznaka-jezdziecka-jak-sie-przygotowac/ http://rosequarterdevelopment.org/spodnie-do-jazdy-konnej-jaki-model-wybrac/

Perfekcyjne sale szkoleniowe

2616
0
Share:
Perfekcyjne sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe w Warszawie, które są perfekcyjne pod każdym względem. Przede wszystkim trzeba podkreślić ich naprawdę korzystną lokalizację. Z centrum Warszawy można dojechać do obiektu zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską.

Obiekt dysponuje dużym parkingiem, na którym całkowicie za darmo mogą parkować klienci. W obiekcie znajduje się aż siedem sal szkoleniowych, z których każda jest perfekcyjnie wyposażona. W każdej sali znajduje się odpowiednie nagłośnienie. Klienci mogą korzystać również z tablic, a także rzutnika multimedialnego. Sale mają ruchome ściany działowe, co sprawia, że można je dowolnie przemieszczać, dostosowując salę do potrzeb klienta. Co jednak ważne, ścianki działowe są dźwiękoszczelne. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby w leżących obok siebie salach jednocześnie odbywały się dwa różne wydarzenia. Sale mają klimatyzację, dzięki czemu korzystanie z nich jest komfortowe nawet w letnie upalne dni. Można je wynajmować przez cały rok. Oferta obowiązuje również w weekendy.

Wynajmij salę szkoleniową w Warszawie

Automobilklub Polski oferuje klimatyzowane sale szkoleniowe z nowoczesnym wyposażeniem. Sprawdźcie ofertę  –www.automobilklubpolski.pl/opis-sal-szkoleniowo-konferencyjnych.

Share: