Nowość na polskim rynku wózek Easywalker

1605
0
Share:
Nowość na polskim rynku wózek Easywalker

Wózek dziecięcy powinien być przede wszystkim praktyczny, wytrzymały oraz bezpieczny. Dodatkowym atutem mogą być motywy bajkowe, które przyciągną uwagę dziecka. Te wszystkie warunki spełnia wózek spacerowy EasyWalker Mickey Diamond. Został on stworzony na podstawie licencji uwielbianego przez wszystkie maluchy Disneya. Myszka Mickey to niezaprzeczalnie ulubiona postać milusińskich.

Nowy środek transportu może zostać wzbogacony o różnorakie gadżety. Za niewielką dopłatą można wzbogacić się o trwałą folię przeciwdeszczową, oryginalny adapter do samochodowych fotelików czy moskitiery chroniące pociechy przed insektami. Wózek wywołuje zachwyt, gdyż ma dopracowane wszelkie detale. Odtąd spacery staną się przyjemnością! Niewątpliwie rodzice docenią niewielką wagę wózka, która wynosi jedynie 6,5 kg. Co więcej ten fantastyczny transport przeznaczony jest dla pociech ważących nawet 20 kg. Warto zaznaczyć, iż wózek bardzo łatwa się rozkłada i składa, toteż można zabrać go niemal wszędzie. Wózek sprawdzi się świetnie zarówno na płaskich, jak i wyboistych powierzchniach. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, a stabilne i trwałe kółka pokonają każdą przeszkodę.

Wózek Easywalker by Disney Mickey Diamond jest odpowiedni także dla maluszków w pierwszych dniach ich życia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu rozkładanego siedziska do płaskiej pozycji. Opiekunowie mogą mieć pewność, iż ich pociecha jest w pełni bezpieczna. Producenci zadbali o wprowadzenie 5-punktowych pasów bezpieczeństwa. Są one zgodne ze wszystkim restrykcyjnymi przepisami obowiązującymi na terenie państw Unii Europejskiej. Dziecku na pewno będzie czuło się komfortowo, gdyż siedzisko można regulować w czterech poziomach. Nie jest to skomplikowane, ponieważ wystarczy użyć tylko uchwytu. Rodzice zawsze pragną mieć oko na swoje pociechy. Prezentowany wózek ma transparentne okienko, a tym samym maluch znajduje się pod czujną opieką.

Daszek wózka ochroni delikatną skórę dzieciątka przed nadmiernym i szkodliwym działaniem promieniowania UV. Rodziców niewątpliwie ucieszy fakt, iż uchwyty rączek wózka są wykonane z ekologicznej skóry. Jest ona łatwa w utrzymaniu, a komfort w prowadzeniu wózka jest nieporównywalny. Takiego wózka nie ma nigdzie na rynku!

Share: