https://fip.org.pl https://pisane-slowem.pl https://atmlive.pl

Nowoczesne wózki – jaki model wybrać?

2069
0
Share:

Szukając idealnego wózka dla dziecka musimy zmierzyć się z olbrzymią ilością ofert licznych producentów. Wybór w takim gąszczu ofert nie jest prosty! Warto zastanowić się, jakie cechy wózka są dla nas najważniejsze i znaleźć model, który zapewni komfort zarówno dziecku, jak i rodzicom. Od czego zacząć?

Lekkie i trwałe materiały

W wyborze wózka dużą rolę ogrywa waga stelaża. Wśród najchętniej wybieranych i lekkich wózków królują modele spacerowe. Dzisiaj – co może być zaskakujące – popularne spacerówki dedykowane są do użytkowania przez cały rok! Takie modele to spore ułatwienie dla rodziców małych dzieci – nie muszą się już oni martwić o zakup modelu przeznaczonego na chłodniejsze dni. W ofercie marki espiro.pl znajdziemy nowoczesne wózki spacerowe 3w1, których rama wykonana została z lekkiego i trwałego aluminium. Konstrukcja ramy przemyślana została w taki sposób, aby móc wózek składać, np. po to, aby umieścić go w bagażniku samochodu. Lekkie wózki spacerowe to idealna opcja na wakacje!

3w1 czyli funkcjonalny wózek na kilka lat!

Czy jeden wózek może starczyć dziecku na kilka lat? Tak – o ile jest to model 3w1. Wózki 3w1 zmieniają się wraz z dzieckiem i mogą służyć do 3 roku życia. Początkowo na stelażu umieszczana jest gondola, w której dziecko może wygodnie i bezpiecznie spać. Gondola posiada wzmocnione dno i ściany, a przewiewne materiały pozwolą na swobodną wentylację w trakcie upalnego lata. Gondola może być stosowana zamiennie z nosidłem, w którym dziecko bezpiecznie przypniemy pasami. Kiedy maluch zacznie siadać gondolę zamieniamy na siedzisko – posiada ono pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę bezpieczeństwa, podpórkę pod nogi. Wygodne i profilowane siedzisko zapewni dziecku wysoki komfort podczas długich, wspólnych spacerów.

Share: