https://pisane-slowem.pl https://fip.org.pl https://terazubezpieczenia.pl

Nowoczesne ogrody skandynawskie

1648
0
Share:

Piękny ogród to idealne miejsce wypoczynkowe – ogrody skandynawskie to jedna z ciekawszych propozycji na interesującą aranżację. Jak stworzyć piękny ogród skandynawski wykorzystują propozycje meblowe topowych producentów? Oto kilka propozycji najlepszych projektantów!

Ogrody skandynawskie i meble modułowe

Jedną z ciekawszych propozycji na ogrody skandynawskie jest połączenie gęstej zieleni wokół nas oraz mebli modułowych. Meble modułowe to względnie nowe rozwiązanie na polskim rynku – kolekcje takie składają się z kilku elementów, które posiadają niewielkie złączki. Elementy takie możemy wykorzystać osobno lub tez połączyć je w jeden mebel w formie sofy narożnej. Meble modułowe to rozwiązanie wybierane przez osoby kreatywne, które cenią sobie możliwość wprowadzania zmian w przestrzeni wypoczynkowej. Ogrody skandynawskie to idealne miejsce na wykorzystanie mebli modułowych – zastosowanie prostych, geometrycznych linii oraz stonowanych kolorów sprawia, że połączenie to zachwyci każdego użytkownika.

Meble modułowe oparte są na stelażach stworzonych z elementów aluminiowych malowanych proszkowo lub też z litego, naturalnego drewna. Oba rozwiązania mają wiele zalet. Na wierzchu mebli ułożono poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami odpornymi na wnikanie wilgoci, kurzu. Stonowane kolory mebli możemy urozmaicić poprzez wykorzystanie kolorowych pledów.

Ogrody skandynawskie i meble technorattanowe

Alternatywą dla nowoczesnych mebli modułowych są meble technorattanowe. Komplety takie są niezwykle szerokie: znajdziemy w nich sofy narożne, fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, ale również fotele wiszące, stoliki. Ogrody skandynawskie zaaranżowane przy pomocy kolekcji technorattanowych z pewnością zachwycą każdego i sprawią, że znacznie chętniej będziemy spędzać tam czas.

Share: