https://beesafe.pl/porady/ucieczka-z-miejsca-kolizji/ https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ zobacz

Nowoczesne metody nauki – czy wiesz czym są platformy e-learningowe?

1709
0
Share:

Czy musimy zapisywać się na długie szkolenia, aby poznawać nowe technologie i trendy? Zdecydowanie nie – dzisiaj nie musimy nawet wychodzić z domu, aby skutecznie poszerzać naszą wiedzę! Wszystko za sprawą platform internetowych, które zrewolucjonizowały ten segment rynku. Co warto wiedzieć o platformach? Dla kogo są one tworzone? Czy nauka dzięki nim jest skuteczniejsza?

Czy platforma e-learningowa zastąpi klasyczne szkolenia?

Platformy e-learningowe to rozbudowane portale internetowe, pozwalające na odpłatne korzystanie z profesjonalnych szkoleń w formie wideo. Ten rodzaj nauki jest wybierany przez coraz większą grupę osób. Pozwala na zaoszczędzenie czasu, ale i pieniędzy. Platformy stały się świetną alternatywą dla firm szkoleniowych, które pobierają niemałe pieniądze za oferowane usługi. W cenie takich szkoleń jest zazwyczaj wynajęta sala i poczęstunek, jednak kursanci muszą często dojeżdżać do odległych miejsc, aby móc skorzystać z takich szkoleń. W przypadku platform nauka ma miejsce… z ulubionego fotela, bez konieczności wychodzenia z domu. Platformy oferują szkolenia z zakresu programowania, obróbki zdjęć, tworzenia projektów architektonicznych i wielu innych. W przypadku kursów Android pod podstaw interesują się nimi osoby w różnym wieku, pragnące rozpocząć naukę programowania, jak i ci, którzy szukają dodatkowych informacji. Inną propozycją są kursy Python od podstaw. Kursy prowadzone są w języku polskim, co znacznie ułatwia ich przyswajanie. Istotne jest również to, że są one pogrupowane, przez co każdy szybko znajdzie poziom dla siebie.

Jakie zalety płyną z użytkowania platform e-learningowych?

Przede wszystkim jest to spora oszczędność czasu – uczymy się bez konieczności wychodzenia z domu, kiedy tylko chcemy. Druga ważna sprawa to cena oferowanych kursów – jest ona znacznie niższa niż w przypadku kursów prowadzonych przez prywatne firmy szkoleniowe.

Share: