https://www.gama-sklep.com.pl/a/103-bezowa-kuchnia https://mmb-meble.pl/jak-dobrze-oswielic-duze-i-wysokie-pomieszczenie/ porady prawne katowice

NIFTY – zalety i sposób przeprowadzenia

1105
0
Share:
NIFTY - zalety i sposób przeprowadzenia

Badanie NIFTY może być postrzegane przede wszystkim jako jedno z wielu badań prenatalnych, jakie ma dziś prawo wybrać ciężarna. Istnieje jednak kilka mocnych argumentów przemawiających za tym, aby zdecydować się na zrobienie właśnie tego testu.

Ponieważ mamy do czynienia z badaniem nieinwazyjnym, nietrudno się domyślić, że na pierwszy plan wysuwa się bezpieczeństwo badania. Dziś w Polsce na badania prenatalne ciągle decydują się przede wszystkim kobiety po trzydziestym piątym roku życia oraz te, w których rodzinie występowały już wady genetyczne, nic więc dziwnego, że mamy do czynienia z osobami szczególnie drżącymi o zdrowie płodu i ewentualne zagrożenia z nim związane. Plusem badania jest jednak również jego skuteczność, ta bowiem coraz częściej porównywana jest ze skutecznością, jaką mogą dać badania inwazyjne. Test jest stosunkowo nowy, przed jego wykonaniem dobrze jest więc sprawdzić, gdzie zrobić NIFTY, aby mieć pewność, że będzie to ten właściwy test, a nie jego niesprawdzona imitacja.

Badania genetyczne – test Nifty

Test Nifty, który wszedł do badań klinicznych w 2010 roku, zapewniając badania przesiewowe najczęściej występujących trisomii przy porodzie, a także opcje określania płci, euploidii chromosomów płciowych i delecji chromosomalnych. Jesteście zainteresowani? Sprawdźcie gdzie wykonać badanie – testnifty.eu/gdzie-wykonasz-niftypro.

Share: