https://pisane-slowem.pl https://inklouds.pl https://fip.org.pl

Lekkie meble aluminiowe do ogrodu

549
0
Share:

Stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj niezwykle proste. Olbrzymi wybór mebli ogrodowych sprawia, że możliwe jest zaprojektowanie miejsca do relaksu w konkretnym stylu. Rozbudowane komplety meblowe zachwycą elegancją, trwałością oraz wykorzystaniem niebanalnych materiałów.

 

Nowoczesne meble ogrodowe – co wybrać?

Chcąc zaprojektować wygodną przestrzeń wypoczynkową, przede wszystkim powinniśmy poszukać wygodnych i trwałych mebli. Współcześnie meble takie tworzone są z materiałów lekkich, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Projektanci dbają o to, by meble perfekcyjnie wpisywały się w najnowsze trendy. Wśród wielu propozycji warto zwrócić uwagę na komplety wypoczynkowe oparte na lekkich, aluminiowych stelażach. Aluminium zostało odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i korozją, przez co meble zachowują swój kształt i elegancki wygląd na wiele lat. Meble oparte na aluminium są lekkie, co przekłada się do łatwość ich podnoszenia, przenoszenia. Przykładem funkcjonalnych mebli albuminowych są komplety modułowe, składające się z kilku elementów – mogą być one wykorzystywane oddzielnie lub łączone, dzięki czemu powstają wygodne sofy narożne. Inspiracje na niebanalny ogród znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-hlinikovy-nabytok.

 

Lekkie komplety kawowe

W mniejszych ogrodach czy na tarasach również możemy zaprojektować strefę wypoczynkową – pomogą w tym eleganckie komplety kawowe. Komplety kawowe składają się zazwyczaj z kilku wygodnych foteli lub sofy oraz stolika kawowego. W nowoczesnych kompletach stoliki nierzadko zdobione są naturalnym drewnem, które wspaniale komponuje się z otaczająca zielenią. Lekkie meble aluminiowe warto odpowiednio zabezpieczyć na czas jesieni i zimy – pomogą w tym pokrowce ogrodowe na meble. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie – taki materiał doskonale chroni przed osiadaniem kurzu, wilgocią. Pokrowce posiadają niewielki ściągacz, który pozwala na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

Share: