https://studiopieknanr5.pl/15-ras-koni-ktore-powinienes-znac/ https://hamam-project.org/co-warto-wiedziec-o-serwisie-szlabanow-parkingowych/ https://weyden.com.pl/oficerki-jezdzieckie-jaki-model-wybrac/

Lawetą na rajd?– Lawety Szczecin

1706
0
Share:

W każdym polskim mieści działa przynajmniej jedna pomoc drogowa Szczecin. Rosnąca liczba samochodów na drodze sprawia, że firmy takie mają ręce pełne pracy. Czasami jednak zdarza się, że nie wszystkie lawety są delegowane do zleceń. Aby bezczynnie nie stać na parkingu firmy, często wykonują inne zlecenia, niż obsługa samochodów unieruchomionych na drodze. Dziś przedstawiamy wam kilka zadań, przy których udział może brać pomoc drogowa i jej laweta.

Transport i holowanie samochodów rajdowych

Polacy mają bardzo duże zamiłowanie do sportów samochodowych, a szczególnie rajdów. Od wiosny do jesieni w wielu regionach kraju, odbywają się cykliczne imprezy rajdowe. Biorą w nich udział zarówno kierowcy zawodowi i amatorzy, wraz ze swoimi specjalnie przygotowanymi samochodami. Samochody rajdowe zwykle mocno się różnią od samochodów cywilnych. Wprowadzane w nich modyfikacje mogą skutkować tym, że auto nie zostanie dopuszczone do ruchu po drogach publicznych.

 

Problematyczne pozostaje więc przetransportowanie  samochodu rajdowego na miejsce zamkniętej imprezy

W tym właśnie może pomóc laweta i autoholowanie Szczecin. Samochody rajdowe mogą pokonywać największe nawet dystanse, jeśli zostaną bezpiecznie przymocowane do rampy lawety. Wykorzystuje się do tego specjalne pasy transportowe z napinaczami. Niektóre zespoły rajdowe posiadają własne lawety, ale dla wielu pozostałych ich posiadanie może być zbyt dużym kosztem. Pomoc drogowa mając wcześniejsze zamówienie na transport lawetą, może klientowi zaoferować atrakcyjniejszą cenę, a jeśli zlecenia są cykliczne, udzielić stałego rabatu. Warto na ten temat porozmawiać z okolicznymi firmami, oferującymi autoholowanie. Wiele z nich może chętnie przystać na taką propozycję współpracy, która oznacza dodatkowy zarobek.

Share: