http://alp-link.com/wybieramy-spodnie-do-jazdy-konnej/ https://imerp.pl/co-musimy-wiedziec-o-ubezpieczeniu-pojazdu/ https://autism-tr.org/podstawowe-wyposazenia-dla-konia-derka-polarowa/

Kwas hialuronowy a usuwanie zmarszczek

1604
0
Share:
Kwas hialuronowy a usuwanie zmarszczek

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się bardzo dużą popularnością. Do zabiegów, które wybierane są wyjątkowo często należą te, których celem jest redukcja zmarszczek. W gabinetach medycyny estetycznej zabiegi te wykonywane są mało inwazyjną metodą. Substancją, która jest przy tym wykorzystywana jest kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy jest związkiem, który występuje w skórze właściwej każdego z nas. Ma on zdolność wiązania wody. Im jesteśmy starsi, tym w naszym organizmie jest go coraz mniej. Efektem spadku poziomu kwasu hialuronowego jest utrata sprężystości skóry i pojawianie się zmarszczek. Zabiegi medycyny estetycznej, w których wykorzystywany jest kwas hialuronowy przynoszą bardzo dobre efekty. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest nie tylko w celu zmniejszenia widoczności zmarszczek, ale także blizn. Zabiegi, do których wykorzystywany jest kwas hialuronowy są bezbolesne, gdyż wykonuje się je po znieczuleniu partii ciała poddawanej zabiegowi specjalną maścią. Zabiegi mogą być wykonywane na twarzy, dłoniach i skórze głowy.

Klinika medycyny estetycznej

Klinika IKONA CITY zaprasza na profesjonalne zabiegi usuwania zmarszczek. Oferujemy szeroki zakres usług. Sprawdź naszą ofertę – kwas hialuronowy Śląsk.

Share: