https://atmlive.pl https://inklouds.pl https://pisane-slowem.pl

Kosmetyki do włosów do zadań specjalnych

1468
0
Share:

Włosy wielu kobiet pozostawiają wiele do życzenia. Albo zwyczajnie są w złej formie, przesuszone i bez blasku i sprężystości, albo fatalnie się układają. Czasami oczywiście obydwa problemy są połączone, a trudności ze stylizowaniem włosów wynikają z ich złej kondycji. Poniżej kilka kosmetyków do zadań specjalnych, dzięki którym włosy będą bardziej odżywione oraz uda wyczarować się z nich fantastyczną fryzurę.

Olejki czyli kosmetyki do włosów o dużych wymaganiach

Olejowanie włosów to jeden z najbardziej efektywnych sposobów dbania o ich piękny wygląd. Niestety, jeżeli ma się włosy bardzo mocno zniszczone, zwykłe odżywki z drogerii nakładane na dwie minuty, absolutnie sobie nie poradzą. Będą działały jedynie powierzchniowo, pomogą w łatwiejszym rozczesywaniu, ale nie odżywią włosów. Co innego olejki. To kosmetyki do włosów do zadań specjalnych, które pomagają na takie problemy jak przesuszenie i brak elastyczności, a nawet łupież. Trzeba tylko dobrać odpowiedni olejek do swojego rodzaju włosów. O pomoc można poprosić fryzjera lub ekspedientkę ze sklepu z kosmetykami fryzjerskimi.

Olaplex

Olaplex to odżywka, która pomaga utrzymać w dobrej formie włosy farbowane. Nakłada się ją podczas koloryzacji, dzięki czemu nawet dosyć drastyczna zmiana koloru nie odbija się tak mocno na ich wyglądzie. Oczywiście tą maskę można również kupić do domowego użytku. Zdecydowanie warto zainwestować w nią pieniądze, to jeden z tych kosmetyków, których efekty działania są najbardziej spektakularne.

Woda morska w sprayu

Kosmetyki do włosów delikatnie się kręcących, dzięki którym można wyczarować fryzurę jakby czesaną wiatrem, to różnego rodzaju wody morskie w sprayu. Sprawdzą się idealnie dla kobiet, które lubią mieć tak zwane messy hair. Najlepiej stosować wodę morską na włosy półdługie i długie. Jej działanie jest takie, że delikatnie usztywnia i utrwala fryzurę, dzięki czemu nie trzeba już stosować lakieru. To prawdziwy kosmetyczny hit wszystkich kobiet, które lubią lekkie i kobiece fryzury, wyglądające nonszalancko i odejmujące wizualnie lat. Wodę morską w sprayu z powodzeniem można kupić w każdej drogeri, ale w internecie znajdują się również przepisy na to, jak zrobić ją samodzielnie w domu.

Kosmetyki do włosów znajdziesz w internetowej drogerii kosmetykizameryki.pl

Share: