https://terazubezpieczenia.pl https://atmlive.pl https://pisane-slowem.pl

Komody pod telewizor – czyli bardzo ważny element funkcjonalnego salonu

1249
0
Share:

Wybór mebli zawsze jest dość trudny, ponieważ większość osób chce stworzyć przede wszystkim funkcjonalne wnętrza i pojawia się wiele dylematów. Ważną częścią każdego salonu są również komody pod telewizor, bo telewizor i kanapa to zazwyczaj centralny punkt każdego salonu.

 

Po co są komody pod telewizor?

 

Większość osób wybiera komody pod telewizor lub szafki RTV po to, aby można było na czymś postawić telewizor i tutaj już pojawia się drobny błąd, ponieważ takie komody przede wszystkim powinny zapewniać odpowiednie ułożenie telewizora, aby mieć komfort jego oglądania. Przed wyborem komody warto dokładnie wymierzyć na jakiej wysokości powinien znajdować się telewizor.

 

Duża czy mała komoda pod telewizor

 

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz pojawia się bardzo wiele małych i niskich komód pod telewizor, które nie zajmują dużo miejsca i pięknie wpasowują się w całość aranżacji, ale to nie oznacza, że duże komody nie są modne, więc jeśli ktoś woli taką wersję to również dopasuje się meble modne i stylowe, bo propozycji w sklepach jest bardzo wiele.

 

Duży telewizor = duża komoda?

 

Duże telewizory są teraz modne i często się takie kupuje, ponieważ jest odpowiedni komfort oglądania i takie telewizory nie kosztują wiele, ale wielu osobom kojarzy się takie rozwiązanie z wyborem dużej komody lub szafki RTV po taki telewizor. Nie jest to konieczne, ponieważ szafka może być mała i niska, a najważniejsze będzie tylko to, aby długość miała odpowiednią do telewizora, aby telewizor mógł się na nią zmieścić.

 

Share: