https://softcupbra.org/otwock-nieruchomosci/ https://anisabutt.com/parasol-grzewczy-w-przydomowym-ogrodzie/ https://studiopieknanr5.pl/15-ras-koni-ktore-powinienes-znac/

Klasyczne czy nowoczesne – jakie komplety ogrodowe wybrać?

1304
0
Share:

Zaaranżowanie ogrodu jako miejsca wypoczynkowego nie jest dzisiaj wyzwaniem – proces ten ułatwiają przede wszystkim liczni producenci mebli ogrodowych i dodatków outdoorowych. Decydując się na konkretny komplet zapewniamy sobie i naszym bliskim wygodę, bezpieczeństwo i doznania estetyczne. Jakie meble ogrodowe wybrać, aby cieszyły one nasze oczy?

Dyskretny urok klasyki

Klasyczne rozwiązania nie wychodzą z mody – udowadniają to projektanci tworzący komplety ogrodowe wykonane z technorattanu. Materiał ten jest Polakom doskonale znany – dzisiaj jednak technorattan pojawia się w nowej, odświeżonej odsłonie. Technorattan ceniony jest przede wszystkim za wysoką trwałość – nieporowate włókno nie chłonie kurzu, jest odporne na działanie wilgoci, nie traci koloru pod wpływem promieniowania słonecznego. Wspaniałe wzory i stonowana kolorystyka sprawiają, że meble takie sprawdzą się absolutnie wszędzie: w prywatnych strefach wypoczynkowych, jak i w hotelach, w strefach SPA czy na restauracyjnych tarasach.

Nowoczesne meble ogrodowe

Coraz większa ilość klientów sklepów meblowych wybiera nowoczesne meble tarasowe, których design nawiązuje do mody skandynawskiej. Minimalistyczne meble odznaczają się modułową budową, stonowanymi kolorami, wykorzystaniem tworzyw o hydrofobowej strukturze.

Interesujące meble o nietuzinkowym designie

Jeśli cenimy sobie oryginalne rozwiązania i nie chcemy, aby nasz ogród wyglądał jak inne możemy zdecydować się na meble znacznie odbiegające od klasycznych wzorów. Jednym z przykładów są nowoczesne leżanki ogrodowe, których zagłówki są regulowane. Leżanki pozwalają na wygodne leżenie i czytanie książek, jak i opalanie. Innym ciekawym rozwiązaniem są wiszące fotele w kształcie kokonów, które pozwolą na bujanie w obłokach!

Share: