https://mpfasdpic.org/klasyczne-modele-zawsze-na-topie/ http://rosequarterdevelopment.org/spodnie-do-jazdy-konnej-jaki-model-wybrac/ Sypialnia z szafą

Kinkiety i ich fenomen

1369
0
Share:
Kinkiety i ich fenomen

Producenci lamp już od lat prześcigają się w pomysłach, które mają na celu zapewnienie nam dostępu do oświetlenia najwyższej jakości o najciekawszym wyglądzie.

Dziś więc nie musimy ograniczać się do klasycznych lamp stojących i wiszących, w sprzedaży czeka na nas bowiem także kilka znacznie bardziej oryginalnych przykładów oświetlenia do pokoju. Jednym z nich są kinkiety, a ich rosnąca popularność to najlepszy dowód na to, że lampy te mogą zaproponować nam znacznie więcej niż tylko ciekawy wygląd.

Definicja kinkietu nie jest wcale skomplikowana, mamy bowiem do czynienia z lampą, która jest mocowana bezpośrednio w ścianie. I choć może się nam wydawać, że jest to rozwiązanie, które ma do spełnienia przede wszystkim funkcję ozdobną, w rzeczywistości liczba jego zastosowań jest znacznie większa, zwłaszcza przy wybraniu właściwego klosza i odpowiedniej żarówki. Sama funkcja ozdobna może być też realizowana na wiele sposobów, najnowsze kolekcje kinkietów przekonują bowiem, że nie ma takiego wnętrza, do którego lampy te by nie pasowały.

Kinkiety łazienkowe

Duży wybór kinkietów znaleźć można w ofercie salonu łazienek Dessihome – dessihome.pl/lampy. Każdy wybierze idealny model dla swojego wnętrza w dobrej cenie.

Share: