Kiedy warto pomyśleć o likwidacji zmarszczek?

945
0
Share:
Kiedy warto pomyśleć o likwidacji zmarszczek?

Pojawianie się zmarszczek to naturalny proces starzenia się skóry. Wraz z wiekiem skóra przestaje produkować kolagen i elastynę, które stanowią naturalne wypełnienie skóry, odpowiadając za jej gęstość. Wiotczejąca skóra nie jest w stanie opierać się naturalnemu rozciąganiu tkanek, które powoduje codzienna mimika.

Przyczyną występowania zmarszczek mimicznych jest nadmierna praca mięśni. Zmarszczki mimiczne pojawiają się jako pierwsze z całej sfery zmarszczek, ponieważ są skutkiem naturalnych ruchów twarzy między innymi mrużenia oczu, uśmiechania się czy ruchu brwi. Obliczono, że każdego dnia skóra na twarzy człowieka marszczy się około 15 tys. razy. Przyczyną występowania zmarszczek statycznych i bruzd jest między innymi zmniejszanie się poziomu kwasu hialuronowego w skórze.

Gabinet kosmetyczny Medilaser oferuje zabieg Plasmage. Zabieg wykonywany jest przy pomocy medycznego urządzenia Plasmage, wykorzystującego zjawisko plazmy do wykonania nieinwazyjnej zmniejszenia zmarszczek oraz zmian skórnych. Usuwanie zmarszczek podczas tego zabiegu jest bezbolesne oraz nie powoduje stanów zapalnych czy przebarwień. Jest w pełni bezpieczny oraz skuteczny – 70% efektu widoczne po pierwszym zabiegu. Zmarszczki mimiczne, statyczne czy bruzdy nigdy więcej nie będą problemem dzięki Medilaser!

Share: