poduszka balkonowa pledy taras pledy balkon

Kameralne wesele w gronie rodziny – czy to faktycznie oszczędność?

2019
0
Share:
Kameralne wesele w gronie rodziny – czy to faktycznie oszczędność?

Coraz więcej młodych par, planujących wstąpienie w związek małżeński, zastanawia się nad organizacją niewielkiego przyjęcia weselnego zamiast wystawnego wesela na setkę gości. Powodów jest wiele: niechęć do wydawania dużych sum pieniędzy na jednodniową imprezę, pragnienie spędzenia tego dnia wyłącznie w gronie bliskich. Jakie możliwości stoją przed parami decydującymi się na takie kameralne spotkanie?

Znalezienie odpowiedniego miejsca

Niewielkie przyjęcie nie musi być organizowane w zwykłej restauracji – warto zainteresować się ofertami hoteli, które na takie uroczystości udostępniają swoim gościom kameralne sale. Taka sala zdolna jest pomieścić ok. 20-30 osób. Obsługą takiej Sali zajmuje się dwoje kelnerów. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie ofert hoteli znajdujących się poza granicami ścisłego centrum miasta – dzięki temu z pewnością uda nam się znaleźć miejsce otoczone zielenią, w pobliżu lasu czy jeziora. Wśród ciekawszych ofert z pewnością wyróżnia się Lord Hotel – o ofercie poczytamy na stronie hotellord.pl/organizacja-wesela-warszawa.

Zaproszenia dla rodziny!

Kiedy już ustalony będzie termin samego ślubu oraz miejsce przyjęcia weselnego dla bliskich powinniśmy zainteresować się zaproszeniami ślubnymi. Istnieje niepisana zasada, że powinny być one wysłane nie później niż na miesiąc przed planowaną ceremonią. Zaproszenia możemy kupić od ręki w sklepach stacjonarnych i internetowych lub też zaprojektować je samodzielnie u grafika komputerowego. Na zaproszeniu powinny znajdować się dane państwa młodych, data, miejsce ślubu i uroczystości weselnej.

Jak przystroić salę?

Zazwyczaj hotele i restauracje proponują, że samodzielnie przystroją salę weselną za państwa młodych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zajęli się tym sami

Share: