https://hushsmsapk.com/modulowa-kanapa-ogrodowa-czy-warto/ https://kerganos.com/czy-motocykl-musi-posiadac-ubezpieczenie/ https://hellheaven.pl/narty-na-chopoku-czyli-slowackie-trasy-w-zasiegu-reki/

Jej wysokość kuchenna glazura

528
0
Share:
Jej wysokość kuchenna glazura

Przez ostatnich kilka lat mogliśmy zaobserwować odejście od kuchennych płytek ściennych na rzecz klasycznych tapet, fototapet oraz ścian malowanych farbą. Dziś jednak glazura do kuchni może pochwalić się coraz szerszym gronem zwolenników. Co sprawiło zatem, że wróciła do łask, a wiele osób nie jest w stanie wyobrazić sobie ścian bez jej obecności?

Glazura zwraca na siebie uwagę nie tylko dlatego, że jest eleganckim elementem wykończeniowym znakomicie komponującym się z blatem, szafkami kuchennymi oraz sprzętem AGD. Nie bez znaczenia wydaje się również to, że jej utrzymanie w czystości jest znacznie łatwiejsze niż ma to miejsce w przypadku klasycznej tapety. Przeważnie jej powierzchnia jest lśniąca i gładka. Jest odporna na zabrudzenia i nawet, jeśli jakieś pojawią się na niej, z łatwością można je usunąć sięgając po szmatkę i łagodny detergent. Nowoczesna glazura minimalizuje też konieczność stosowania fug, a przecież to właśnie ich czyszczenie było przez lata uważane za największą zmorę osób dbających o porządek w kuchniach i łazienkach.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na płytki kuchenne.

Share: