Jaki leżak ogrodowy z poduszką wybrać?

556
0
Share:

Szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że możliwe jest wybranie produktów idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. Leżak ogrodowy z poduszką to bez wątpienia jeden z chętniej wybieranych mebli. Jak zestawić leżak z innymi meblami? Czy warto uzupełnić ten produkt o inne elementy?

Technorattanowy leżak ogrodowy z poduszką

Odpoczynek w ogrodzie czy na tarasie w trakcie lata to najlepszy sposób na relaks. Wystarczy odrobina przestrzeni, aby możliwe było zaaranżowanie przestrzeni dopasowanej do konkretnych potrzeb. Technorattanowy leżak ogrodowy z poduszką jest jednym z wielu elementów kolekcji technorattanowych – można wykorzystywać go pojedynczo lub też zestawić z innymi elementami, takimi jak fotele ogrodowe i stoliki kawowe. Leżaki ogrodowe z technorattanu tworzone są z trwałych materiałów, zabezpieczonych przed zmienną aurą. Konstrukcja opiera się na lekkim stelażu malowanym proszkowo, który zabezpieczono przed działaniem wilgoci i korozji. Zastosowanie aluminium pozwoliło również na obniżenie wagi mebla, co znacząco przekłada się na łatwość jego podnoszenia czy przenoszenia. Wierzch leżaka wykonuje się z plecionki technorattanowej – to tworzywo syntetyczne, o wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Leżak ogrodowy z poduszką – kwintesencja wygody!

Leżak ogrodowy z poduszką pozwoli na relaks zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy na balkonie. Szeroki wybór kolorystyczny leżaków pozwoli na dopasowanie mebla do już istniejącej aranżacji. Warto zwrócić uwagę na konstrukcję leżaka – dzięki regulowanemu zagłówkowi możliwe jest dopasowanie jego kąta do potrzeb. Pozwala to na wygodne czytanie, drzemanie czy opalanie się. Leżak ogrodowy z poduszką może być wyposażony w dodatkowe kółka – pozwalają one na jeszcze wygodniejsze przesuwanie mebla z miejsca na miejsce.

Share: