https://pisane-slowem.pl https://atmlive.pl https://terazubezpieczenia.pl

Jaka wysokość wezgłowia w łóżku tapicerowanym?

326
0
Share:
Jaka wysokość wezgłowia w łóżku tapicerowanym?

Łóżka tapicerowane z zagłówkiem od kilku sezonów cieszą się nieustanną popularnością. Bogaty wybór tkani obicia pozwala na wybranie koloru oraz wzoru odpowiadającego upodobaniom użytkownika. Ponadto łóżka tapicerowane są bardzo wygodne i dzięki swoim walorom estetycznym upiększają wnętrze sypialni, tworząc jednoczenie przytulny klimat. Na rynku dostępne są modele łóżek z wysokim oraz niższym wezgłowiem. Jaka powinna być jego idealna wysokość, aby zapewniał maksymalny komfort użytkowania? Przekonajmy się.

Zagłówek pozwala na wygodne siedzenie w łóżko – podczas czytania lub oglądania telewizji, ale warto dodać, że pełni także funkcje dekoracyjną, szczególnie gdy jest pikowany. Najbardziej komfortowe w użytkowaniu są zagłówki o wysokości 100 – 120 cm od podłogi. W sypialniach urządzonych na poddaszu niestety będą za wysokie i w tym przypadku warto wybrać model łóżka wyposażony w wezgłowie o wysokości 80 cm.

JR-MEBLE – producent łóżek tapicerowanych

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem łóżka tapicerowanego z zagłówkiem zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu JR- MEBLE. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin. Jesteśmy producentem łóżek tapicerowanych i każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Zadowolenie klienta jest dla nas kwestią priorytetową. Sprawdźcie szczegóły – sklep z łóżkami tapicerowanymi.

Share: