https://pier-agence.com/derka-polarowa-zadbaj-o-swojego-konia/ https://tajmuseum.com/idealny-kask-na-konia/ https://janeshaphotography.com/jak-w-prawidlowy-sposob-dobrac-czaprak/

Jaka konsola dla dziecka? PS4 czy Xbox One

1704
0
Share:

Marzeniem wielu dzieci jest posiadanie konsoli, dzięki której można grać w różne gry. Rodzice często jednak nie wiedzą, jaką wybrać: PS4 czy Xbox One. Niestety, ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, która konsola jest lepsza. Obydwie platformy to nowoczesne urządzenia, które są prawdziwym niezawodnym centrum rozrywki. Dzięki temu, że obecnie konsole są połączone z Internetem, możliwe jest stałe aktualizowanie oprogramowania. Pozwala to także na kupowanie nowych aplikacji i wtyczek, które jeszcze bardziej usprawniają prace systemu. Dzięki temu konsole można w pełni dostosowywać do swoich potrzeb.

Najlepsze konsole

Dzięki temu, że tak naprawdę obecnie na rynku są dostępne dwie wiodące konsole, czyli PS4 i Xbox One, wybór jest ograniczony. Pozwala to na wybieranie między tymi dwoma modelami, co jak najbardziej nieco ułatwia ostateczny wybór. Tak naprawdę obydwa te modele wiele się od siebie nie różnią. Oczywiście są między nimi pewne różnice. Można przedstawić ich kilka. Zdecydowanie tańszy jest Xbox One. Jednak nie jest to aż tak znaczna różnica. Urządzenie różni się od PS4 zaledwie o 200-300 zł. W przypadku tego typu sprzętów nie jest to aż tak duża różnica.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze

Obie konsole PlayStation 4 i Xbox One mają podobne parametry techniczne. Obie korzystają z szybkich procesorów i nowoczesnych kart graficznych, obie posiadają wbudowane odtwarzacze Blu-ray, obie są wyposażone w dyski twarde o pojemności 500 GB. Obie mają także 8 GB pamięci RAM. Różnica występuje dopiero w grafice, jaką oferują te urządzenia. PS4 zdecydowanie tu wygrywa oferując znacznie lepszą jakość obrazu. Różnice między tymi konsolami można zauważyć w przypadku padów. Oczywiście nie chodzi tu o kształt czy układ przycisków, ale drobne detale.

 

Pad do Xboxa One jest masywniejszy i lepiej leży w dłoniach. Natomiast ten od PlayStation 4 jest cieńszy i lżejszy. W związku z tym można przypuszczać, że będzie mniej wytrzymały, co będzie skutkowało koniecznością jego wymiany w krótkim czasie po rozpoczęciu użytkowania. Jeśli więc szukasz konsoli dla dziecka, z której ma ono korzystać przez kilka lat, na pewno zwróć uwagę na wysoką jakość tego elementu.

Obie opisane konsole do gier kupicie w Sklepie Internetowym TechSat24.pl

Share: