https://atmlive.pl https://pisane-slowem.pl https://andrzejurbanowicz.pl

Jak zapewnić gościom świetną zabawę na weselu?

1586
0
Share:
Jak zapewnić gościom świetną zabawę na weselu?

Dobre jedzenie i muzyka to absolutne minimum, aby kilkaset osób miło spędziło razem czas. Jeśli jednak chcemy, aby nasze wesele było niezapomnianym przeżyciem, warto zapewnić gościom dodatkowe atrakcje weselne, które będą wspominać jeszcze przez lata po imprezie.

DJ – i co dalej?

Osoby decydujące się na zatrudnienie DJ’a zamiast zespołu często narzekają, że nie ma on takiego kontaktu z gośćmi, jaki zawsze ma zespół. Dla tych Par Młodych świetnym pomysłem może być wodzirej na wesele. Wodzirej pełni funkcję inną niż DJ. Podczas gdy DJ jest odpowiedzialny za oprawę muzyczną i raczej nie powinien odchodzić od konsoli, wodzirej prowadzi zabawę. Zapowiada on co się będzie zaraz działo, zagaduje gości, krąży między stołami oraz uczy kroków na parkiecie. Wodzirej odciąża z obowiązku zabawiania wszystkich gości Parę Młodą, która dzięki temu może też sama potańczyć lub spokojnie zjeść.

A może zwariowane focie?

Moda na selfie trwa. Jednak zwykłe fotki z telefonu tak nie rozbawią gości jak fotobudka na wesele. Na czym polega zabawa z fotobudką? Jest to zwykła budka z wbudowanym prostym aparatem fotograficznym. Goście wchodzą do niej i robią sobie wspólne zdjęcia. Jednak to, co czyni ją wyjątkową to gadżety dostarczane wraz z nią: kolorowe peruki, boa z piór, śmieszne okulary itp. Zdjęcia można natychmiast wydrukować, tak więc oprócz zagwarantowanych salw śmiechu goście mają swoją spersonalizowaną pamiątkę z imprezy.

Jak on to zrobił?!

To pytanie często zadają sobie osoby, które właśnie obejrzały pokazy barmańskie. Mogą one być świetną atrakcją weselną. Barmani pokazują jak zrobić fantastyczne drinki w najbardziej spektakularny sposób – żonglując butelkami, robiąc wieże z kieliszków i nalewając po kilka koktajli jednocześnie. Można również zamówić mobilny bar na wesele. Barmani serwują w nim kolorowe drinki ozdobione kawałkami owoców. Są świetną alternatywą dla osób, które nie przepadają za piciem wódki z kieliszka, a do tego intrygująco wychodzą na zdjęciach.

Share: