https://inklouds.pl https://myvatn.org https://atmlive.pl

Jak wykorzystać stół ogrodowy okrągły technorattan?

Share:

Nie ma przyjemniejszego sposobu na spędzenie letniego popołudnia, niż chwile spędzone blisko natury. Nie trzeba wiele, by ciekawie zaaranżować ogród czy taras. Stół ogrodowy okrągły technorattan może być punktem centralnym takiej przestrzeni i strefą, gdzie spotykać się będziemy z bliskimi i rodziną.

Dlaczego warto postawić na stół ogrodowy okrągły technorattan?

Nie ma wątpliwości, że meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych. Stół ogrodowy okrągły technorattan to propozycja, która doskonale sprawdzi się zarówno na tarasach czy w ogrodach i na werandach. Stół taki to model kawowy – oznacza to, że na szerokim, okrągłym blacie bez trudu zmieści się kilka filiżanek z herbatą, patery z ciastami, talerzyki, wazon z kwiatami. Stół ogrodowy okrągły technorattan to model ponadczasowy – świetnie sprawdzi się on zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych. Mebel ten posiada lekki, aluminiowy stelaż, który dzięki odpowiedniej konserwacji jest zabezpieczony przed korozją. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze. Materiał ten jest wysoce odporny na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne. Atutem jest również to, że nie płowieje on i na długo zachowuje perfekcyjny wygląd. Uzupełnieniem dla stołu tego typu będą wygodne fotele technorattanowe, z wysokimi podłokietnikami.

Jak chronić stół ogrodowy okrągły technorattan zimą?

Meble technorattanowe warto odpowiednio zabezpieczać na czas jesieni i zimy. Pomogą w tym dedykowane pokrowce ogrodowe, które tworzone są z wysokiej jakości tkanin poliestrowych. Pokrowce chronią przed osiadaniem kurzu, brudu, ale też przed kondensacją wilgoci na powierzchni mebla. Dodatkowo posiadają one niewielkie ściągacze, które pozwalają na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu stołu.

Share: