Jak wybrać bramę do hali sportowej?

379
0
Share:
Jak wybrać bramę do hali sportowej?

Hale sportowe to przykład obiektów, które wymagają szczególnej opieki i troski. Ich funkcjonowanie wiąże się z większym ryzykiem niż ma to miejsce w przypadku bram przemysłowych o innym przeznaczeniu. Muszą być one mocne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, o które nie jest wcale trudno tam, gdzie nie brakuje osób uprawiających sport.

Oczywiście, odporność na szkody poniesione przez różnego rodzaju piłki i inny sprzęt sportowy nie są jedynymi cechami, jakie powinny charakteryzować bramy przeznaczone do wykorzystywania w halach sportowych. Brama do hali sportowej musi być wybierana ze świadomością tego, że ma chronić przed dostępem do tego m

iejsca niepożądanych osób. Wielu kupujących zdaje się o tym zapominać trwając w przekonaniu, że zagrożenie włamaniem nie jest tak duże, jak w klasycznej hali magazynowej. Niestety, skutki takiego podejścia szybko dają się we znaki. Warto podkreślić także, że bramy do hali sportowej powinny być rozwiązaniami o właściwościach przeciwpożarowych. Także ich obsługa nie może być przesadnie skomplikowana.

Jeżeli jetseś zainteresowany, to zapoznaj się z nasza ofertą na bramotechnika.pl.

Share: