https://dinusiek.pl/czaprak-do-jazdy-konnej/ http://mna-sf.org/co-kupic-na-jazde-konna-czyli-odwiedzamy-sklep-jezdziecki/ https://qlime-project.org/podstawowy-sprzet-jezdziecki/

Jak przygotować rodzinny event firmowy?

1485
0
Share:

Firmowe spotkania obejmują nie tylko wyjazdy integracyjne, na które wybierają się wyłącznie pracownicy, ale i imprezy rodzinne, na które pracownicy przychodzą wraz z partnerami oraz dziećmi. Pracodawcy często mają wtedy problem z przygotowaniem imprezy, która będzie równie atrakcyjna dla dorosłych, jak i dla młodszych uczestników spotkania.

By wszyscy dobrze się bawili

Firmowe eventy dla dzieci i dorosłych powinny być przygotowane w taki sposób, by maluchy mogły się radośnie bawić oraz by rodzice mogli przez chwilę odpocząć. Choć może wydawać się to niemożliwe, wystarczy kilka sprawdzonych atrakcji, a dzieci pozwolą rodzicom bawić się we własnym kręgu.

Pracodawca organizując event dla dzieci, powinien przygotować dla najmłodszych miejsce, w którym będą mogły bezpiecznie i radośnie spędzić czas. Na moment poczęstunku mogą przydać się niskie stoliki i krzesełka, przy których bez trudu usiądą najmłodsze dzieci. Dodatkowo organizator imprezy powinien zapewnić dzieciom bezpieczeństwo, zatrudniając animatora, który zaopiekuje się najmłodszymi i zorganizuje dla nich zabawy.

W tym czasie rodzice mogą korzystać z chwili dla siebie, jak również brać udział w zabawach organizowanych z myślą o starszych uczestnikach spotkania firmowego. Rodzice świetnie bedą się bawić, grając w gry zespołowe, uczestnicząc w karaoke, czy też tańcząc do muzyki puszczanej przez DJ-a.

Atrakcje, które zajmą maluchy na długie godziny

Dobra zabawa rodziców w dużej mierze zależy od tego, czy dobrze bawią się dzieci. Znudzone maluchy marudzą, wymagają ciągłego zainteresowania rodziców i domagają się, by zabrać je do domu. Jeżeli pracodawca zadba o liczne atrakcje, event dla dzieci i ich rodziców z pewnością nie będzie się kojarzył z takimi sytuacjami.

Dobrym pomysłem jest zamówienie na imprezę dmuchanych zamków, trampolin, basenów z piłkami czy ogromnych piłek, w których można „biegać” po basenie wypełnionym wodą. Tego typu atrakcje pozwalają dzieciom wyszaleć się i pozbyć nadmiaru energii.

Jeśli w evencie biorą udział jedynie starsze dzieci i nastolatkowie, można zorganizować dla nich różnego rodzaju zawody sportowe bądź zaprosić na imprezę ich idola. Może to być gwiazda sportu, piosenkarz, zespół muzyczny lub inna osoba, znana w lokalnym środowisku. Starszaki z pewnością będą zachwycone spotkaniem ze sławną osobą oraz możliwością otrzymania autografu.

Artykuł powstał we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

Share: