GPS do zarządzania flotą

516
0
Share:

Śledzenie własnych pojazdów na mapie jest niezwykle potrzebnym mechanizmem, który ułatwia funkcjonowanie firmy. Czasem trzeba wprowadzić nagłe zmiany czy zmienić kursy – a bez dokładnej lokalizacji pojazdów nie da się tego logicznie zaplanować. Dlatego GPS do zarządzania flotą jest niezwykle wartościowym elementem, w który powinien wyposażyć się każdy przedsiębiorca. Chcąc zamontować moduł GPS w swoich pojazdach warto przemyśleć opcję montażu zintegrowanego systemu telematycznego.

 

Systemy telematyczne z modułem GPS

 

Najlepsze systemy telematyczne oprócz posiadania wysokiej jakości pomocy dla firmy są w stanie również śledzić wszystkie pojazdy na mapie. W ten sposób GPS do zarządzania flotą jest w stanie zapewnić wszystkim pojazdom zarówno bezpieczeństwo jak i możliwość szybkiej zmiany trasy. Czasem nagłe zlecenia bądź zmiany kursów zdarzają się nagle. Aby zyskać jak najwięcej warto jest skierować do danego punktu samochód, który jest od niego w najbliższej odległości. Daje to ogromną ilość możliwości, które powinien wykorzystać każdy przedsiębiorca.

 

GPS do zarządzania flotą jest również bardzo wartościowym dodatkiem w przypadku najbardziej niespodziewanych, ekstremalnych sytuacji. Mowa tutaj oczywiście o kradzieży pojazdu ciężarowego. Próby takich występków zdarzają się coraz częściej przez co majątek przedsiębiorców jest w poważnym zagrożeniu. Oczywiście dokłada się do tego bezpieczeństwo kierowcy, który czasem może znajdować się w pojeździe. W ten sposób GPS do zarządzania flotą jest w stanie realnie pomóc w odzyskaniu skradzionych dóbr. To nieoceniona pomoc, której dostęp może pozwolić na szybką reakcję, wezwanie służb i uratowanie przewożonego towaru wraz z samochodem.

 

Dbkfleetmanagement – GPS i system telematyczny w jednym!

 

Dbkfleetmanagement to system telematyczny, który łączy w sobie dodatek w postaci modułu GPS jak i całego systemu telematycznego. Dzięki niemu przedsiębiorca może poprawić firmowe standardy bezpieczeństwa, ekonomii i zarządzania.

 

Zobacz więcej: GPS do zarządzania flotą

Share: