https://pisane-slowem.pl https://terazubezpieczenia.pl https://inklouds.pl

Gdzie wykonać Nifty Pro

Share:
Gdzie wykonać Nifty Pro

Badania prenatalne są wykonywane u nas coraz chętniej. Kobiety wolą wiedzieć, czy z ich nienarodzonym jeszcze dzieckiem jest wszystko w porządku. Wśród testów prenatalnych oferowanych obecnie znajduje się między innymi badanie Nifty Pro. Poznajmy je bliżej.

Test Nifty Pro to bezinwazyjne badanie prenatalne, które wykonuje się z krwi. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że jest ono w pełni bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy, jak i dla nienarodzonego jeszcze dziecka. Z wykonaniem tego badanie nie wiąże się żadne ryzyko. Aby wykonać badanie, pobiera się od matki próbkę krwi żylnej. Procedura wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku zwykłej morfologii. Różnica? Przyszła mama nie musi być na czczo, co jest niewątpliwym atutem badania.

Wiele pań pyta gdzie wykonać Nifty Pro. Okazuje się, że obecnie znalezienie placówki, która wykonuje tego rodzaju badania nie stanowi większego problemu. Badanie wykonuje wiele przychodni w dużych miastach, na przykład w Lublinie oraz Warszawie. Badanie wykonuje się około dziesiątego tygodnia ciąży.

Test Nifty

Chcesz dowiedzieć się gdzie wykonać badanie Nifty? Sprawdź listę placówek – testnifty.eu.

Share: