Funkcjonalne szafy na zamówienie

490
0
Share:

Aranżując mieszkanie czy dom, każdy z nas pragnie, aby przestrzeń była funkcjonalna i zadbana. Wśród rozwiązań chętnie wybieranych do przestrzeni domowych wymienia się funkcjonalne szafy na zamówienie. Szafy takie nie tylko pozwolą lepiej zarządzać przestrzenią, ale przyczynią się też do podniesienia estetyki pomieszczenia.

Szafy na zamówienie – idealne rozwiązanie na wyciągnięcie ręki!

Szafy na zamówienie są jednymi z najchętniej wybieranych – mówią projektanci z firmy Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf na wymiar. Mebel taki zostaje wykreowany na konkretne zamówienie – nie ma więc mowy o tym, że będzie on niedopasowany. Szafy na zamówienie tworzone są z wybranych przez klienta materiałów, zgodnie z jego potrzebami – oznacza to idealne rozwiązanie, szyte na miarę. Szafy takie perfekcyjnie sprawdzają się w trudnych przestrzeniach, takich jak wnęki czy skosy i pozwalają na wykorzystanie potencjały danego pomieszczenia w stu procentach!

Szafy na zamówienie krok po kroku

Jak wygląda proces tworzenia szafy na zamówienie? Pierwszym krokiem jest oczywiście wymierzenie miejsca, gdzie taka szafa ma się znajdować i stworzenie projektu, zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Projekt wewnętrzny musi uwzględniać środek szafy, czyli to, w jaki sposób rozmieszczone będą półki, szuflady, wszelkie schowki, drążek do wieszania ubrań. To ważny etap – klient powinien dokładnie zastanowić się, jaki układ elementów będzie dla niego odpowiedni. Drugi krok to wybór materiałów – szafy tworzone są z litego drewna, płyt MDF. Nie mniej ważne jest zadecydowanie o wykończeniu szafy – do wyboru jest laminat, akryl, ale też folie czy po prostu lustra. Klient musi również zadecydować o akcesoriach takich jak zawiasy, prowadnice, podnośniki.

 

 

Share: