https://dinusiek.pl/zalety-obozow-narciarskich-dla-dzieci/ http://jadalive.org/sklep-jezdziecki-kontra-wypozyczalnia-wybor-kasku/ http://www.chillitorun.pl/motoryzacja/jak-szybko-kupic-ubezpieczenie-samochodu/

Fabryczny salon industrialny

1635
0
Share:

Salon industrialny na pierwszy rzut oka może nam przypominać opuszczoną fabrykę, halę przemysłową. Nic dziwnego, bowiem sam styl industrialny wziął się właśnie z tego. Ludzie w latach 50 tych byli zmuszani do zagospodarowania takich opuszczonych przestrzeni fabrycznych. Tak właśnie narodził się bardzo ciekawy i unikatowy styl we wnętrzach.

Salon industrialny z gołymi ścianami

Salon industrialny rzuca się na pierwszy rzut oka poprzez gołe ściany oraz ich minimalną ilość. Miłośnicy takiego stylu robią wszystko, aby ta ilość ścian była jak najmniejsza, dzięki czemu cały dom, nie tylko salon jest jeszcze bardziej otwarty. Oczywiście nie można zlikwidować niektórych ścian, jak chociażby konstrukcyjnych. Jeżeli jednak mamy już z nimi do czynienia, to pozostawmy je gołe. Niech z dumą prezentują one materiały z jakich zostały wykonane. Wiele osób na pewno kojarzy ściany z cegłami na wierzchu tworząc bardzo ciekawy efekt wizualny. To właśnie oznaka tego bardzo wyraźnego stylu.

Fabryczne dodatki do salonu

Salon industrialny jest kojarzony z wnętrzami fabrycznymi. Postawmy więc również na takie dodatki do swojego salonu. Na pierwszy rzut oka niech pójdą lampy wykonane z aluminium lub z metalu. Dzięki takim materiałom na pewno od razu na myśl osobom odwiedzającym przyjdą robotnicy z dawnych czasów. Musimy jednak zwrócić uwagę na to, aby takie lampy były duże. Małe lampy metalowe lub aluminiowe można powiesić nad stolikiem na kawę lub w miejscu, gdzie będziemy siedzieć z ulubioną książką w ręce. 

Share: