http://www.chillitorun.pl/motoryzacja/jak-szybko-kupic-ubezpieczenie-samochodu/ https://rattanmeble.com.pl/najpopularniejsze-rasy-koni-ktore-powinienes-znac/ https://pier-agence.com/biel-ponadczasowy-kolor-do-aranzacji-wnetrz/

Erbetka

1690
0
Share:
Erbetka

Jako sklep z kompleksowym zaopatrzeniem elektrycznym posiadamy w swojej ofercie niezbędne wyposażenie wszelkich prac związanych z prądem. Jednym z takich sprzętów jest erbetka, czyli rozdzielnica budowlana.

Urządzenie to jest elementem sieci elektrycznej zawierającej różne sprzęty i podzespoły, które służą do łączenia, przerywania i rozdziału obwodów elektrycznych. Do rozdzielnicy można przyłączyć urządzenia pomiarowe, redukcyjne, ochronne, czy sterownicze. Jej podstawowym zadaniem jest dostarczenie zasilenia urządzeniom na budowie. Dlatego też jest wyposażona w gniazdo jedno – i trójfazowe. Erbetka posiada zabezpieczenia, takie jak wyłączniki nadmiarowo – prądowe i wyłączniki różnicowoprądowe. W asortymencie sklepu elektryczny.pl. znajdują się erbetki w różnych cenach i wielkościach, dostosowane do typu budowy oraz przeznaczenia. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu. Każda erbetka kupiona w naszym sklepie objęta jest gwarancją jakości i nowoczesności. Zadowolenie i bezpieczeństwo klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Share: