https://donnawhitefornchouse.com/jaki-kask-jezdziecki-wybrac/ https://marysoutherlanc.com/dobry-czaprak-dla-konia/ https://toqot.pl/kufer-ogrodowy-prosty-sposob-na-zachowanie-porzadku/

Donice rattanowe na balkon – stwórz własny zakątek zieleni

1330
0
Share:

Stworzenie przyjemnego miejsca wypoczynkowego na balkonie to dzisiaj nic trudnego. Wystarczy wybrać odpowiednie meble, dodatki, rośliny – dzięki tym elementom w centrum miejskiej dżungli stworzymy oazę zieleni, odpowiednią do relaksu. Jakie rozwiązania wybrać? Czego unikać?

Niewielki balkon pełen komfortu!

Czy niewielkie balkony mogą okazać się idealnym miejscem na relaks? Okazuje się, że tak. Do niedawna sądzono, że mała powierzchnia uniemożliwia ciekawą aranżację. Dzisiaj dekoratorzy i architekci przekonują, że wcale tak nie musi być. Wybierając konkretne meble ogrodowe stworzymy interesującą przestrzeń, która pozwoli nam na picie porannej kawy w promieniach słońca, pracę czy czytanie książek pod parasolem. Od czego zacząć?

Znajdź meble outdoorowe odporne na wilgoć

Podstawą na balkonie będą meble ogrodowe. Na niewielkiej przestrzeni bez trudu zmieścimy mały stolik kawowy oraz jedno lub dwa krzesła czy fotele. Wśród najmodniejszych mebli warto wymienić komplety technorattanowe – są nie tylko wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ale także wygodne i lekkie. Niska waga spowodowana jest wykorzystaniem malowanego proszkowo aluminium – materiał ten zabezpieczony jest przed wilgocią i pojawianiem się rdzy.

Dobrym pomysłem może być także zakupienie niewielkiego parasola ogrodowego. Współcześnie dostępne są modele, których bok czaszy nie przekracza 2,5 metra. Taki parasol ogrodowy skutecznie ochroni nas przed silnym promieniowaniem UV, ale również deszczem. Jest to zasługa czaszy wykonanej z tkaniny technicznej pokrytej poliuretanem.

Zadbaj o piękne kwiaty!

Na balkonie nie może zabraknąć kwitnących kwiatów. Piękne donice rattanowe na balkon pozwolą a wyeksponowanie wspaniałej lawendy, niewielkich goździków czy pelargonii. Każdy kwiat w tej pięknej donicy prezentować się będzie wyśmienicie.

 

 

 

Share: