https://handbagmonster.com/stylowe-nowoczesne-drzwi/ https://pobauditpanel.org/czy-jestes-dobrze-przygotowany-do-jazdy-konnej/ Nowoczesny przedpokój

Dlaczego warto zdecydować się na lakiery hybrydowe?

1696
0
Share:

Zwykłe lakiery do paznokci odchodzą coraz bardziej do lamusa, odkąd pojawiły się lakiery hybrydowe. Dzięki nim można zapomnieć o konieczności pomalowania paznokci przez nawet trzy tygodnie. Przez cały ten czas nie trzeba przejmować się żadnymi odpryskami, wgnieceniami ani też rysami.

Dlaczego warto zdecydować się na lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe nadają się praktycznie do każdego rodzaju paznokci. Nawet jeśli nasze paznokcie nie należą do mocnych, ale mają tendencje do kruszenia się, śmiało można po nie sięgnąć. Oczywiście jeśli mamy chorobowo zmienioną płytkę paznokciową, to wręcz niewolno nanosić na nie jakiegokolwiek lakieru.

Jeśli manicure hybrydowy zostanie odpowiednio wykonany, to można cieszyć się trwałością koloru przez okres od dwóch do nawet trzech tygodni. Ponadto można sięgnąć po różnego typu zdobienia, które nie odpadają ani nie ścierają się. Na korzyść lakierów hybrydowych przemawia również ich lekkość i brak formaldehydu w składzie.

Co potrzebne jest do wykonania manicure hybrydowego i jak to wygląda w skrócie?

W celu wykonania manicure hybrydowego można udać się do salonu kosmetycznego, ale obecnie nie jest to jedyną możliwością. Można bowiem wykonać go samodzielnie w domu, inwestując we własny zestaw, który można łatwo dostać zarówno w sklepach internatowych, jak i stacjonarnych. Do nałożenia lakierów hybrydowych potrzebna jest baza hybrydowa, blok polerski, odtłuszczać do paznokci, wybrany lakier hybrydowy, lampa UV lub lampa LED.

Pierwszym krokiem jest przygotowanie płytki paznokcia, następnie nałożenie bazy, lakieru i Top Coat, po czym przechodzi się do wykończenia. Ostatni etap dotyczy przemycia płytki paznokcia cleanerem w celu pozbycia się z paznokci lepkiej warstwy.

O czym należy pamiętać, decydując się na wykonanie manicure hybrydowego?

Manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domu, jednakże trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Zarówno bazę, jak i lakier należy nakładać także przy brzegach paznokcia w celu uniknięcia przedostawania się tamtędy powietrza.

Jeśli chcemy, aby lakiery hybrydowe lepiej utrzymywały się na paznokciach i to przez dłuższy okres czasu, to należy zadbać o to, aby były one dobrze zmatowione. Wystrzegać należy się za to poprawienia płytki paznokcia na końcowym etapie. Należy to zrobić na samym początku, przed nałożeniem bazy.

Lakiery hybrydowe znajdziesz na chiodo.pl

Share: