https://andrzejurbanowicz.pl https://pisane-slowem.pl https://atmlive.pl

Czy wykopanie studni głębinowej jest drogie?

265
0
Share:
Czy wykopanie studni głębinowej jest drogie?

Z pewnością gdy zastanawiamy się nad inwestycją, jaką jest wiercenie studni głębinowej, często myślimy o koszcie takiej inwestycji. Tutaj warto podkreślić, że koszt studni głębinowej nie jest bardzo wygórowany, choć w dużej mierze zależy od podłoża, na którym ma się rozpocząć kopanie.

Jeżeli jest to podłoże twarde i potrzebna jest do zastosowania metoda udarowo-obrotowa, z pewnością koszt studni głębinowej będzie większy, łatwiej jest na gruncie miękkim i piaskowym, gdzie po zastosowaniu metody płuczkowej, fachowcy szybko i w niższych kosztach wiercą studnię głębinową. Nie zależnie od tego czy koszt studni głębinowej jest niższy czy wyższy, taka inwestycja ma same zalety i zwraca się na przełomie kilku lat od zamieszkania. Wtedy bowiem nie musimy płacić za rachunki za wodę, ani martwić się że z wodociągów miejskich do naszych kranów może płynąć brudna bądź zanieczyszczona woda. Warto zatem zastanowić się nad inwestycją i sprawdzić czy na terenie własnej posesji można wykopać studnię głębinową.

Oferta firmy Drillpol

Drillpol To rodzinna firma wiertnicza z długoletnim doświadczeniem. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy do kontaktu – www.drillpol.com.

Share: