https://mpfasdpic.org/klasyczne-modele-zawsze-na-topie/ https://emtec-group.com.pl/narty-pierwsze-spotkanie/ https://bridge-o-rama.com/miedzynarodowa-norma-dla-produktow-medycznych/

Czy huśtawka fotel sprawdzi się na tarasie?

811
0
Share:

Nowoczesny taras to miejsce, z którego korzystać możemy na wiele sposobów. Przede wszystkim jest to przestrzeń wypoczynkowa, która pozwoli nam na zregenerowanie sił, relaks. Tarasy to również miejsca, gdzie podajemy posiłki – wystarczy zaopatrzyć się w wygodne meble jadalne. W końcu: taras to również przestrzeń, gdzie zapraszamy naszych bliskich i znajomych do wspólnego spędzania czasu w miłej atmosferze. O estetykę tego miejsca zadba huśtawka fotel!

Dlaczego właśnie huśtawka fotel?

Wysokiej jakości huśtawka fotel to jeden z chętniej kupowanych mebli ogrodowych. Huśtawka fotel odznacza się oryginalnym i nowoczesnym wyglądem, a do tego gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie. W nowoczesnej huśtawce siedzisko umieszczone jest wewnątrz kokonu zawieszonego nad ziemią. Takie rozwiązanie sprawia, że staje się możliwe… bujanie w obłokach! Konstrukcja kokonu przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi w jego wnętrzu skutecznie skryjemy się przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed działaniem promieniowania słonecznego. Huśtawka fotel pozwoli nam realnie oderwać się od ziemi i pozwolić sobie na chwile relaksu.

Huśtawka fotel – poznaj jej konstrukcję

Wyjątkowy wygląd i parametry tego mebla są wynikiem zastosowania wysokiej jakości materiałów. Huśtawka fotel posiada stelaż wykonany z malowanego proszkowo aluminium, który zapewnia nie tylko trwałość konstrukcji, ale przede wszystkim: jego lekkość. Podnoszenie takiego mebla to już nie problem! Pokrycie huśtawki tworzone jest z technorattanu – jest to materiał syntetyczny, o nieporowatej strukturze, który doskonale sprawdza się w polskich warunkach atmosferycznych. Nie chłonie on brudu czy wilgoci, nie odkształca się i do złudzenia imituje naturalny rattan.

 

Share: