tarasowa poduszka balkon dodatki tarasowe koce

Cel – zmieniający się świat blockchain

153
0
Share:

Co ma do zaoferowania kryptowaluta? Duże zyski. Niby wszystko jest wiadome, ale tak naprawdę nie jest to koniec. Warto więc dowiedzieć się wszystkich tych informacji, które niby są znane, ale jednak jak się okaże, o wielu rzeczach człowiek nie do końca jest świadom. Gdzie można zapoznać się z takimi wiadomościami?

Debaty na temat zmieniającego się świata

To, że świat się zmienia, chyba nie budzi żadnych wątpliwości. W szczególności, jeżeli przy tym uwzględni się kryptowaluty, jakie mają wpływ na politykę pewnych rządów. Tak, całkiem możliwe, że w niedalekiej przyszłości niektóre rządy będą chciały uznać coiny za swoją oficjalną walutę. O takich właśnie tematach, jak również wielu innych, mówione będzie na Consensus 2022 – największym takim wydarzeniu, jakie odbędzie się w dniach 9 – 12 czerwca 2022 roku. Spotkanie, które będzie doskonałą okazja do tego, aby podjąć wiele debat odnoszących się do zmieniającego się świata blockchain.

Współczesne wyzwania

Wiele firm musi mierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi technologia blockchain. O takich właśnie tematach będzie można porozmawiać ze specjalistami na Consensus, m.in. z tymi, jacy będą reprezentować firmę 10Clouds. Można będzie porozmawiać z nimi przed kamerami lub na osobności, jeżeli ktoś woli zachować nieco więcej prywatności. Wśród osób, jakie reprezentować będą tą firmę, na chwilę obecną można wymienić takie osoby, jak: Dennis van der Vecht (szef sprzedaży), Marcin Majchrzak (Lead Blockchain) i Marta Klepka (Head of Marketing and Growth,).

Ważne tematy do omówienia

O czym dokładnie będzie można porozmawiać podczas Consensus conference? Ot, chociażby o tym, jak ważne jest skalowanie produktu. W szczególności, jeżeli komuś zależy na tym, aby poszczególnym użytkownikom zapewnić maksymalny poziom obsługi. Nie ma bowiem nic gorszego niż stale zawieszający się produkt mobilny, który nie jest w stanie poradzić sobie z napływającą falą nowych użytkowników. 

Który framework technologiczny jest najlepszy? Taki, który dopasowany jest do indywidualnych potrzeb użytkownika. Podobnie jest, jeżeli chodzi o stworzenie odpowiedniej aplikacji blockchain. Pomocne porady w tej kwestii, na pewno zostaną przywitane z wielką radością.

Z innymi osobami będzie można omówić marketing cyfrowy oraz możliwości dopasowania ich do potrzeb swojej firmy. Tak, aby mieć pewność, że stosowane praktyki, przyniosą oczekiwany skutek – w postaci rosnącej ilości klientów, a w przyszłości zysków. 

 

Share: