https://www.gama-sklep.com.pl/a/275-komplet-mebli-lazienkowych https://e-gardenmeble.pl/kinkiety-scienne-funkcjonalne-oswietlenie-zewnetrzne/ https://adoptastate.org/zdrowe-i-pozywne-sniadania/

Cechy dobrego fluidu

1413
0
Share:

Dobrze dobrany fluid uważany jest za skarb wśród kobiet. Skóra twarzy wygląda dzięki niemu na zdrową i promienną, dlatego to tak istotne, aby dopasować go do swoich potrzeb. Jakich cech poszukujemy przy wyborze podkładu? Przekonajmy się!

 

Odcień dopasowany do cery

Odcień podkładu powinien wpasować się w naturalny kolor skóry. Często kobiety wybierają fluid z domieszką żółtych lub różowych odcieni, przez co wygląda on nienaturalnie. Kolor najlepiej dopasować w świetle dziennym, odrobinę produktu nakładając na skórę szyi. Co ważne, nie powinno się testować podkładu na ręce. Może ona mieć inny odcień niż skóra na twarzy, co doprowadzi do późniejszego karykaturalnego wyglądu. Aby dopasować podkład idealnie, najlepiej poprosić o próbkę produktu w drogerii. Wówczas w domu sprawdzimy, czy na pewno wpasowuje się w odcień cery. Dodatkowo, dowiemy się trochę o tym, czy jest trwały.

 

Dostosowany do potrzeb skóry

Przed zakupem podkładu należy dokładnie ocenić jej stan i potrzeby. Inny fluid zakupi posiadaczka cery przetłuszczającej się i skłonnej do wyprysków, a inny kobieta o cerze dojrzałej i wysuszonej. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz produktów do każdego rodzaju skóry. Warto zastanowić się także nad tym, jak dużego krycia potrzebujemy. Jeśli cera jest gładka i bez przebarwień, najlepiej sprawdzi się lekki podkład. W przypadku skóry z widocznymi przebarwieniami lub naczynkami, lepiej sięgnąć po cięższą konsystencję, która dokładnie przykryje niedoskonałości.

 

O czym jeszcze pamiętać?

Dobrze jest wybrać fluid, który nie będzie zbierał się w zmarszczkach mimicznych. Niektóre rodzaje podkładów mają tendencje do osiadania w załamaniach na skórze, przez co tworzą się nieestetyczne bruzdy. Warto pamiętać, żeby nie kupować podkładu, który ma zbyt tłustą konsystencję. Taki fluid może spowodować świecenie się nawet suchej skóry. Dodatkowo, istnieje duża szansa, że będzie zatykał pory. Równie istotną cechą decydującą o zakupie powinien być skład. Im bardziej naturalny, tym lepiej dla cery. Dzięki niemu skóra z dnia na dzień będzie wyglądała bardziej promiennie.

Share: