BOOSTERY I STYMULANTY od 7 Nutrition

622
0
Share:

Trening, aby przyniósł oczekiwany efekt, musi być intensywny i wykonywany regularnie. Niestety, zdarzają się dni o mniejszej produktywności, organizm pozbawiony jest energii, ciężko zmusić się do wysiłku. W takiej sytuacji warto zastosować boostery i stymulanty. Są to specjalnie dobrane substancje, które mają dodać energii, zwiększyć koncentrację oraz pobudzić do działania. Dodatkowo pozytywnie wpływają na regeneracje organizmu, Działanie tego typu suplementów opiera się na zawartości aktywnych substancji, tj. AAKG, kofeina, guarana, czy L-Dopa. Na rynku dostępne są również preparaty, zawierające kilka różnych substancji. To tzw. przedtreningówki, które nie tylko pobudzają, ale również przygotowują organizm do intensywnego wysiłku.

Suplementy dodające energii

Wybór boosterów i stymulantów jest bardzo duży, dlatego każdy może wybrać produkt dostosowany do własnych potrzeb. Stymulanty zwiększają koncentrację i uwagę, są świetnym wsparciem dla osób uczących się, pracujących umysłowo oraz intensywnie trenujących. Zawierają składniki poprawiające sprawność umysłową, np. guaranę, lecytynę, żeń-szeń czy kofeinę. Zawarte substancje mają pozytywny wpływ na cały organizm, pomagają walczyć ze stresem, poprawiają pracę serca oraz układu krążenia, przyczyniają się również do redukcji tkanki tłuszczowej. Boostery pozytywnie wywierają pozytywne działanie na regenerację, mają wpływ na przyrost tkanki mięśniowej oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Składniki, które zawierają, poprawiają jakość snu, zwiększają libido, a także wykazują pozytywny wpływ na regenerację organizmu

Jakie boostery i stymulanty wybrać?

W sklepach z odżywkami i suplementami dla sportowców można znaleźć boostery i stymulanty o różnych składzie. Warto wybierać preparaty o odpowiednio dobranych składników i udokumentowanym działaniu, które będą działać kompleksowo na organizm. Jednym z polecanych suplementów jest GAMER  firmy 7Nutrition, który zawiera kompozycję sprawdzonych składników. Zawiera m.in. ashwagandhę, która poprawia regenerację, poprawia funkcjonowanie mózgu oraz redukuje stres. Różeniec górski wspiera regenerację układu nerwowego, podnosi motywację oraz obniża zmęczenie. Zawarty w suplemencie żeń-szeń syberyjski zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną, poprawia wytrzymałość oraz pobudza do działania. W skład suplementu wchodzi również ekstrakt z guarany, tauryna, kofeina, jabłczan cytruliny, ekstrakt z pieprzu czarnego, cytrynianu magnezu, witaminy C i witaminy B6. Doskonale skomponowany zestaw ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne, poprawia kondycję zdrowotną. Wszystkie składniki wzajemnie się uzupełniają, dają solidne wsparcie w każdej dziedzinie życia. Dla osób preferujących preparaty jednoskładnikowe polecany jest Caffeine Speed, suplement zawierający bezwonną kofeiną. Caffeine Speed przyczynia się do zwiększenia poziomu energii oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Łagodzi objawy zmęczenia, a także wspomaga przemianę materii i ułatwia utratę wagi. Produkt występuje w wygodnej formie kapsułek, zalecana dawka to jedna kapsułka dziennie.

Share: