https://skwlegal.com.pl/proste-sposoby-na-przechowywanie-w-mieszkaniach/ https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-po-ustaniu-zatrudnienia/ https://mmb-meble.pl/jak-dobrze-oswielic-duze-i-wysokie-pomieszczenie/

BMW w pigułce

3969
0
Share:
BMW w pigułce

Marka BMW korzeniami swojej historii sięga do początków dwudziestego wieku kiedy to Gustav Otto razem z Karlem Rappa założyli w Monachium koncern specjalizujący się w lotnictwie. Do dziś logo BMW przedstawia krąg śmigła samolotowego zachowany w brawach Bawarii.

Masowa produkcja aut rozpoczęła się dopiero pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku kiedy to BMW przejęło Fabrykę Samochodów Eisenach. Pierwszymi samochodami sygnowanymi logo koncernu jakie zasiliły wówczas dopiero raczkujący przemysł motoryzacyjny był model BMW 3/15 PS DA 2.
Dziś marka BMW znana jest na całym świecie a w świecie motoryzacji uważana za jedną z najlepszych. Samochody BMW to bezsprzecznie niezawodne, szybkie i eleganckie auta, które przemierzają trasy większości państw europejskich.

BMW w Polsce

Marka BMW cieszy się również olbrzymim zainteresowaniem na terenie naszego kraju. Jej wielbiciele zainteresowani są zarówno samochodami pochodzącymi z rynku pierwotnego jak również modelami używanymi.

Najpopularniejsze i najnowsze samochody bmw można kupić w salonach samochodowych, których specjalnością stała się ta marka. Zatrudniani przez nie profesjonalni doradcy są wstanie idealnie dopasować najodpowiedniejszy dla każdego klienta model z dostępnej oferty pod względem oczekiwań, potrzeb, preferencji, a nawet możliwości finansowych. Salony z takim samym szacunkiem i wsparciem fachowym podchodzą do klientów zainteresowanych kupnem nowego jak i używanego modelu BMW proponując im bezpłatną jazdę próbną. Ta propozycja to doskonałe rozwiązanie w razie pojawienia się u potencjalnego klienta jakichkolwiek wątpliwości co do dokonanego wyboru.

Oferowane w sprzedaży w salonach samochodowych auta używane są sprawne i posiadają aktualny przegląd techniczny, Kupujący może również zlecić ich diagnozę techniczną, co zapewnia mu rzetelność oferty i bezpieczeństwo transakcji. Może również dokupić firmowe akcesoria a także oryginalne części wymienne sprowadzane wprost od producenta.

Share: