http://protaras.com.pl/oslona-przed-sloncem-na-tarasie-parasol-czy-pergola/ zadaszenie tarasu ruchome lamele metalowe krzesła ogrodowe

Noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej – oferta

811
0
Share:

Interesują Cię noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej? Warto zapoznać się z bogatą ofertą Willi Majerczyk, która proponuje pokoje w przepięknym miejscu i atrakcyjnych warunkach cenowych.

 

Bukowina Tatrzańska – cenne informacje

Jeśli marzysz o wypoczynku w atrakcyjnym miejscu, w którym zarówno wypoczniesz i się wyciszysz, jak i spędzisz aktywnie czas – pomyśl o noclegach z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest ona położona w niedużej odległości od stolicy Tatr. Pozwala na wypoczynek osobom spokojnym oraz bardziej dynamicznym. W pobliżu znajduje się słynne Zakopane oraz Poronin. Górska panorama zachwyci każdego turystę. W sąsiedztwie miasta oraz w jego obrębie można znaleźć wiele atrakcyjnych miejsc dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie. Przede wszystkim są to wspaniałe, naśnieżane stoki narciarskie. Dzięki temu mamy pewność, że nawet mimo brzydkiej pogody możemy z nich skorzystać. Przy stokach znajdziemy też szkoły nauki jazdy, więc nawet amatorzy mogą liczyć na wspaniałą rozrywkę. Na terenie Bukowiny oraz w okolicach funkcjonuje wiele wspaniałych punktów gastronomicznych. Miejscowość słynie ze znakomitej lokalnej kuchni – delikatnych oscypków, rozgrzewającej kwaśnicy czy przepysznej baraniny. Dla miłośników spokojnego wypoczynku doskonałe będą liczne szlaki turystyczne dla pieszych. Dzięki nim można zwiedzić lasy, wzgórza, zapoznać się okoliczną florą i fauną.

 

Willa Majerczyk – cenne informacje

Dlaczego warto wybrać Willę Majerczyk, chcąc znaleźć noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej? Przede wszystkim znajduje się on tuż przy zimowej stolicy Polski – Zakopanem. Noclegi są oferowane w niezwykle komfortowych warunkach, ze wspaniałym widokiem na Tatry. Klimat Bukowiny Tatrzańskiej wpływa uzdrawiająco na każdego, kto odwiedza miejscowość. Willa jest wyposażona zarówno w noclegi, jak i miejsca wypadowe do wycieczek po Tatrach.

Share: