https://zhongchenzi.com/nowoczesny-fotel-bujany-ogrodowy/ http://northtexaswish.org/nowoczesny-ogrod-jakie-meble-wybrac/ http://luxuryartcinema.pl

Łóżka z dodatkowymi funkcjami

1292
0
Share:
Łóżka z dodatkowymi funkcjami

Osoby poszukujące nowego łóżka szukają obecnie nie tylko wygodnego mebla, ale przede wszystkim produktu, który elegancko będzie wyglądał w sypialni. Producenci prześcigają się w pomysłach na to, jak urozmaicić swoje modele łóżek, aby były one przyjemne dla oka. Warto jednak pamiętać przede wszystkim o tym, aby łóżko było funkcjonalne.

Wewnętrzne komory i szuflady

Wewnętrzne komory do przechowywania pościeli są obecnie standardem – klienci są zdania, że powinny one po prostu być. Aby jednak mieć do nich wygody dostęp konieczne jest użycie podnoszonego stelaża łóżka. Wielkim udogodnieniem jest wykorzystanie siłowników, które niejako półautomatycznie pozwolą na podnoszenie takiego stelaża. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób starszych czy też osób posiadających problemy z kręgosłupem. Dźwiganie stelaża nie wymaga bowiem dużego nakładu siły.

Producenci tacy jak visby.pl oferują swoim klientom również alternatywę – szuflady wysuwane z ramy łóżka. Takie szuflady z pewnością znacznie łatwiej wysunąć i z nich skorzystać.

Zagłówki zmienią oblicze sypialni!

Ciekawym pomysłem jest również wykorzystanie łóżka z zagłówkiem. Producenci oferują piękne wzornictwo – zagłówki posiadają tapicerowaną powierzchnię, najczęściej tkaninami kontrastowymi do koloru drewna. Takie zagłówki świetnie sprawdzą się w przypadku osób ceniących wieczorną lekturę czy oglądanie seriali.

Share: