https://dziendobry.tvn.pl/a/taras-jak-drugi-salon-podpowiadamy-co-powinno-sie-w-nim-znalezc http://stylowysalon.com https://czterykaty.pl/czterykaty/7,69505,26102351,modny-ogrod-balkon-i-taras-przeglad-trendow.html dentysta mikroskop Kraków apartamenty w Szczawnicy

Erbetka

345
0
Share:
Erbetka

Jako sklep z kompleksowym zaopatrzeniem elektrycznym posiadamy w swojej ofercie niezbędne wyposażenie wszelkich prac związanych z prądem. Jednym z takich sprzętów jest erbetka, czyli rozdzielnica budowlana.

Urządzenie to jest elementem sieci elektrycznej zawierającej różne sprzęty i podzespoły, które służą do łączenia, przerywania i rozdziału obwodów elektrycznych. Do rozdzielnicy można przyłączyć urządzenia pomiarowe, redukcyjne, ochronne, czy sterownicze. Jej podstawowym zadaniem jest dostarczenie zasilenia urządzeniom na budowie. Dlatego też jest wyposażona w gniazdo jedno – i trójfazowe. Erbetka posiada zabezpieczenia, takie jak wyłączniki nadmiarowo – prądowe i wyłączniki różnicowoprądowe. W asortymencie sklepu elektryczny.pl. znajdują się erbetki w różnych cenach i wielkościach, dostosowane do typu budowy oraz przeznaczenia. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu. Każda erbetka kupiona w naszym sklepie objęta jest gwarancją jakości i nowoczesności. Zadowolenie i bezpieczeństwo klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu!

Share: